Oliwia Bieniuk debiutuje na planie serialu paradokumentalnego. Jak Przybylska? "Ania też tak zaczynała"

Niedawno Oliwia Bieniuk przeprowadziła się do Warszawy. Teraz pochwaliła się relacją z planu serialowego. Zadebiutuje w "Gliniarzach". Anna Przybylska swoją karierę również zaczęła od roli policjantki.

Oliwia Bieniuk podąża śladami Anny Przybylskiej. Młoda kobieta próbuję swoich sił jako aktorka i fotomodelka. Wzięła udział w wielu kampaniach reklamowych, współpracuje także z markami odzieżowymi. Ze względu na sławę Anny Przybylskiej, Oliwia od dziecka żyła w blasku fleszy i reflektorów. Teraz dalej podąża tą ścieżką. W mediach społecznościowych pojawiło się na granie z planu serialu, w którym Oliwa Bieniuk zaliczy swój aktorski debiut. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk przebrała się za mamę. Ogląda "Złotopolskich"?

Oliwia Bieniuk fot. KAPiFOliwia Bieniuk po premierze. "Kawał dobrej roboty". Nie obyło się bez przytyku

Oliwia Bieniuk zadebiutuje w "Gliniarzach"

Oliwia Bieniuk zyskała sporą ilość fanów, dzięki udziałowi w popularnym show Polsatu "Taniec z Gwiazdami", gdzie odpadła przed finałem. W tym roku rozpoczęła studia, przeprowadziła się także z Gdyni do Warszawy. Teraz przed młodą kobietą nowe zawodowe wyzwania. Oliwia dołączy do obsady serialu "Gliniarze". Karierę rozpoczyna niczym Anna Przybylska, dla której jedną z pierwszych ról była policjantka Marylka w "Złotopolskich". Losy granej przez Oliwię Bieniuk bohaterki będziemy mogli śledzić w 14. sezonie serialu paradokumentalnego. Początkująca aktorka wcieli się w rolę siostrzenicy komendanta Centralnego Biura Policji i da swojemu wujkowi nieco popalić. 

Anna Przybylska i Jarosław BieniukSiostra Anny Przybylskiej zdradza, dlaczego aktorka nie poślubiła Jarka Bieniuka

W mediach społecznościowych serialu umieszczono nagranie Oliwii Bieniuk w towarzystwie Piotra Mroza. Na filmiku nie brakuje pozytywnej energii. Widać, że młoda aktorka jest podekscytowana. 

Gorące sobotnie pozdrowienia z planu "Gliniarzy". Kręcimy dla was nowe super rzeczy. Oliwia Bieniuk została już przyjęta do gliniarzowej rodziny, a Piotr Mróz oczywiście żarciki, żarciki - napisano na oficjalnym profilu serialu.
 

Fani są zachwyceni. W komentarzach nie szczędzą miłych słów. 

Bardzo podobna do mamy.
A Ania zaczynała od grania policjantki w serialu.
Czekam z ogromną niecierpliwością na efekty - piszą internauci pod postem.

Widzowie będą się musieli uzbroić w cierpliwość. Obecnie emitowany jest 13. sezon produkcji. Będziecie czekać na aktorski debiut Oliwii Bieniuk

Więcej o: