Oliwia Bieniuk debiutuje na planie serialu paradokumentalnego. Jak Przybylska? "Ania też tak zaczynała"

Niedawno Oliwia Bieniuk przeprowadziła się do Warszawy. Teraz pochwaliła się relacją z planu serialowego. Zadebiutuje w "Gliniarzach". Anna Przybylska swoją karierę również zaczęła od roli policjantki.

Oliwia Bieniuk podąża śladami Anny Przybylskiej. Młoda kobieta próbuję swoich sił jako aktorka i fotomodelka. Wzięła udział w wielu kampaniach reklamowych, współpracuje także z markami odzieżowymi. Ze względu na sławę Anny Przybylskiej, Oliwia od dziecka żyła w blasku fleszy i reflektorów. Teraz dalej podąża tą ścieżką. W mediach społecznościowych pojawiło się na granie z planu serialu, w którym Oliwa Bieniuk zaliczy swój aktorski debiut. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk przebrała się za mamę. Ogląda "Złotopolskich"?

Oliwia Bieniuk zadebiutuje w "Gliniarzach"

Oliwia Bieniuk zyskała sporą ilość fanów, dzięki udziałowi w popularnym show Polsatu "Taniec z Gwiazdami", gdzie odpadła przed finałem. W tym roku rozpoczęła studia, przeprowadziła się także z Gdyni do Warszawy. Teraz przed młodą kobietą nowe zawodowe wyzwania. Oliwia dołączy do obsady serialu "Gliniarze". Karierę rozpoczyna niczym Anna Przybylska, dla której jedną z pierwszych ról była policjantka Marylka w "Złotopolskich". Losy granej przez Oliwię Bieniuk bohaterki będziemy mogli śledzić w 14. sezonie serialu paradokumentalnego. Początkująca aktorka wcieli się w rolę siostrzenicy komendanta Centralnego Biura Policji i da swojemu wujkowi nieco popalić. 

W mediach społecznościowych serialu umieszczono nagranie Oliwii Bieniuk w towarzystwie Piotra Mroza. Na filmiku nie brakuje pozytywnej energii. Widać, że młoda aktorka jest podekscytowana. 

Gorące sobotnie pozdrowienia z planu "Gliniarzy". Kręcimy dla was nowe super rzeczy. Oliwia Bieniuk została już przyjęta do gliniarzowej rodziny, a Piotr Mróz oczywiście żarciki, żarciki - napisano na oficjalnym profilu serialu.
 

Fani są zachwyceni. W komentarzach nie szczędzą miłych słów. 

Bardzo podobna do mamy.
A Ania zaczynała od grania policjantki w serialu.
Czekam z ogromną niecierpliwością na efekty - piszą internauci pod postem.

Widzowie będą się musieli uzbroić w cierpliwość. Obecnie emitowany jest 13. sezon produkcji. Będziecie czekać na aktorski debiut Oliwii Bieniuk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.