Izabela Janachowska sprzedaje apartament. Załóżcie okulary przeciwsłoneczne, błysk aż razi [ZDJĘCIA]

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński sprzedają apartament. Ogłoszenie pojawiło się na jednym z portali. Nieruchomość jest imponująca, cena również.

Wiele gwiazd nie pokazuje w mediach społecznościowych swoich domów. Szansa na zerknięcie, jak mieszkają "sławni i bogaci" pojawia się, gdy decydują się na sprzedaż lokum. Taką decyzję podjęła niedawno Izabela Janachowska wraz z mężem, milionerem i biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim. Małżeństwo zdecydowało się na sprzedaż luksusowego apartamentu w centrum miasta. W ofercie znajduje się m.in. prywatna sauna oraz bar. Myślicie, że apartament szybko znajdzie nowego właściciela? 

Zobacz wideo Izabela Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską! Huczne przyjęcie?

Izabela Janachowska sprzedaje apartament za 9,5 miliona złotych

Jeszcze niedawno znana tancerka narzekała na inflację. Mówiła, że z obawą patrzy w przyszłość i zwraca uwagę, na co wydaje pieniądze. Teraz Izabela Janachowska wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim postanowili wystawić na sprzedaż zapierający dech w piersiach apartament na warszawskim Mokotowie. Oferta pojawiła się na jednym z portali zajmującymi się nieruchomościami już w marcu. Jednak do tej pory nie znaleziono kupca, gotowego zapłacić aż 9 480 000 złotych. 

Izabela Janachowska sprzedaje apartament. W ofercie prywatny bar i sauna

Apartament znanej tancerki i słynnego milionera mierzy 271 metrów, z czego 80 metrów kwadratowych to powierzchnia tarasu. Cena za jeden metr wynosi prawie 35 tysięcy złotych. Za taką kwotę możemy otrzymać luksusy: jacuzzi na tarasie, bar, olbrzymią kuchnię z przeszklonymi ścianami, a także prywatną siłownię oraz saunę. Wszystko aż błyszczy - dosłownie, w całym mieszkaniu nie brakuje błyszczących mebli, luster i dodatków. Sami zobaczcie, jak wygląda nieruchomość należąca do Krzysztofa Jabłońskiego i Izabeli Janachowskiej.

Więcej zdjęć luksusowego apartamentu Izabeli Janachowskiej znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.