Marcela Leszczak pokazała zdjęcie po operacji powiększenia biustu

Marcela Leszczak pochwaliła się zdjęciem, które wykonała w szpitalu po powiększeniu biustu. Wcześniej musiała przełożyć zabieg.

Marcela Leszczak zdobyła popularność dzięki udziałowi w trzeciej edycji "Top Model", gdzie dotarła do finału. Od tego czasu cieszy się zainteresowaniem mediów, a jej profil na Instagramie śledzi grono niemal 200 tysięcy osób. Chętnie wchodzi w interakcję z fanami i dzieli się kulisami życia prywatnego. Ostatnio odpowiedziała na ich pytania. Nie zabrakło tych o operację powiększenia biustu. 

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdziła powrót do Miśka. "Fryderyk ma pełną rodzinę"

Marcela Leszczak pokazała zdjęcie po operacji powiększenia biustu

Celebrytka kilka lat temu zdecydowała się na operację powiększenia biustu, co ujawniła w wywiadzie z portalem Jastrząb Post, przeprowadzonym w listopadzie 2019 roku. Z początku żartowała, że piersi urosły jej od jedzenia majonezu, jednak po chwili przyznała, że po wszystkim świetnie czuje się we własnym ciele. Teraz na prośbę fanów pochwaliła się zdjęciem, które wykonała po zabiegu. 

Pokaż zdjęcie, na którym jesteś wybudzona po operacji biustu - poprosiła jedna z internautek.

Widać na nim zmęczoną modelkę w szpitalu. 

Marcela LeszczakMarcela Leszczak Instagram @marcelamargerita

Inna obserwatorka poprosiła Marcelę Leszczak o pokazanie fotografii z okresu, kiedy dowiedziała się, że spodziewa się dziecka z Miśkiem Koterskim. Okazuje się, że wszystko miało miejsce po otrzymaniu wyników badań potrzebnych do operacji powiększenia biustu. Narodziny syna opóźniły plany związane z wykonaniem zabiegu. 

Pokazuje wam zdjęcie, na którym mierzę implanty, bo dzięki badaniom, jakie musiałam wykonać do zabiegu, dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Tak przepadła kaucja, a do tematu powróciłam rok po narodzinach Frycka - zdradziła Marcela Leszczak.

Zdjęcia Marceli przed i po operacji znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.