Edward Miszczak przechodzi do Polsatu. Wiadomo, co będzie robił i kiedy zaczyna

Media podają, że Edward Miszczak już w styczniu 2023 roku będzie pracował dla Polsatu. Czym będzie się zajmował i jak potoczą się losy Niny Terentiew?

Rozstanie Edwarda Miszczaka z TVN odbiło się wielkim medialnym echem. Dziennikarz był związany ze stacją od samego początku, czyli od 1998 roku. Był dyrektorem programowym i wykreował wiele gwiazd m.in. Małgorzatę Rozenek. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że nie ma już dla niego miejsca w TVN. Plotek jako pierwszy poinformował, że Miszczak dostał ofertę z Polsatu. Najnowsze doniesienia tylko to potwierdzają. 

Zobacz wideo Ewa Drzyzga o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN-u. Obawia się o posadę?

Edward Miszczak przechodzi do Polsatu. Wiadomo, kiedy zaczyna

Jak podaje "Presserwis", Edward Miszczak już w styczniu ma zacząć pracę w Polsacie jako dyrektor programowy.

W tej chwili wszystkie kluczowe decyzje programowe są wstrzymane, bo jak to jest tłumaczone, nie wiadomo, kto będzie decydował po Nowym Roku - mówi informator redakcji.

Edward Miszczak nie komentuje medialnych doniesień, zasłaniając się zakazem konkurencji, który jeszcze go obowiązuje. "Presserwis" zdradza również, co stanie się z Niną Terentiew, która od kilkunastu lat jest dyrektor programową Polsatu. Dziennikarka miałaby pozostać w strukturach stacji, a także nadal zasiadać w zarządzie. Rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk, również nabrał wody w usta i nie skomentował transferu Miszczaka.

Odejście Edwarda Miszczaka TVN potwierdził na początku czerwca 2022 roku. Sam zainteresowany niedługo później zdobył się na krótki komentarz.

W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu. TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. TVN wyznaczał i wyznacza trendy. Zostawiam tu fantastyczny zespół, który towarzyszył mi w tej drodze - czytaliśmy w oświadczeniu.

Myślicie, że Polsat czekają duże zmiany?

Więcej o:
Copyright © Agora SA