Mało kto wie, że Maciej Zakościelny ma brata. Filip robi karierę i jest zabójczo przystojny

Macieja Zakościelnego nikomu nie trzeba przedstawiać. Może jednak zainteresować fakt, że ma brata. Filip Zakościelny jest ekonomistą, a panowie są bardzo do siebie podobni.

Maciej Zakościelny to jeden z najbardziej znanych i najprzystojniejszych polskich aktorów. Popularność zyskał, występując w licznych komediach romantycznych, a w następstwie zdobył ogromną rzeszę fanek. Od 2014 roku związany jest z modelką Pauliną Wyką, z którą doczekał się dwóch synów: sześcioletniego Borysa i czteroletniego Alexa. Mało kto wie, że przystojny aktor ma równie przystojnego starszego brata. Filip Zakościelny wybrał zupełnie inną ścieżkę zawodową. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]

Starszy brat Macieja Zakościelnego to wzięty ekonomista. Ponoć jest także do wzięcia

Filip Zakościelny ma 43 lata i skończył studia ekonomiczne w Warszawie. Od lat rozwija karierę w różnych bankach. Aktualnie pracuje w jednym z nich jako product manager. Starszy brat aktora posiada konto na Instagramie, niestety nie jest aktywny w mediach społecznościowych. Z kilkunastu zdjęć, które do tej pory opublikował, można wywnioskować, że uwielbia podróże, ekskluzywne sporty jak golf czy kitesurfing, a także spotkania z przyjaciółmi i dobrą zabawę.

Filip ZakościelnyFilip Zakościelny Instagram / @filipzako01

Trzeba przyznać, że bracia, których dzieli jedynie rok, są bardzo do siebie podobni. Filip Zakościelny ma delikatny zarost, bujne włosy i tak samo, jak aktor mocno zarysowaną szczękę. Bankier prawdopodobnie jest singlem. W 2021 roku partnerka Macieja Zakościelnego opublikowała na InstaStories zdjęcie mężczyzny z dopiskiem "Singlem być".

Filip Zakościelny, brat Macieja ZakościelnegoFilip Zakościelny, brat Macieja Zakościelnego Instagram.com/ paulinawyka

Jak wspominał w jednym z wywiadów Maciej Zakościelny, jego brat chętnie odwiedza bratanków i uwielbia się z nimi bawić.

Doskonale odnalazł się w roli wujka i często przychodzi pobawić się z chłopcami czy wyjść z którymś na spacer - mówił aktor w wywiadzie na blogu Anny Lewandowskiej.

Również partnerka aktora bardzo polubiła się z bratem ukochanego. Uważa, że zawsze mogą na nim polegać.

Anna Markowska przyszła na imprezę z Kubą Wojewódzkim. Nie opuszczała go na krokAnna Markowska przyszła na imprezę z Kubą Wojewódzkim. Nie opuszczała go na krok

A wy widzicie podobieństwo między braćmi? Więcej zdjęć Filipa Zakościelnego znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o: