Paulina Wyka od lat związana jest z Zakościelnym. Fan: Jak to jest być żoną najprzystojniejszego Polaka? Jej odpowiedź uciszy plotki

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka wychowują dwóch synów i są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jak układa im się w związku? Modelka jednym zdaniem zdementowała plotki na temat relacji z gwiazdorem.

Paulina Wyka wzięła udział w popularnym na Instagramie Q&A. Modelka odpowiadała na pytania fanów i przy okazji nawiązała do swojej relacji z Maciejem Zakościelnym. Jednym zdaniem rozwiała wątpliwości wszystkich ciekawskich internautów, którzy sugerowali, że sformalizowała związek z aktorem. Jesteście zaskoczeni?

Maciej Zakościelny i Paulina WykaMaciej Zakościelny z partnerką opowiedzieli o rodzicielstwie

Paulina Wyka zaprzecza doniesieniom o ślubie

Modelka skorzystała z wolnej od obowiązków chwili i zachęciła użytkowników Instagrama do zadawania pytań, na które udzielała odpowiedzi. Większość z nich dotyczyło wegańskiej diety oraz zdrowego stylu życia, który prowadzi matka dwójki chłopców. Jedno natomiast nawiązywało do relacji Pauliny z Maciejem Zakościelnym. Internauta zapytał, czy Wyka docenia urodę swojego partnera i zasugerował, że influencerka i aktor są małżeństwem. Kobieta zareagowała z poczuciem humoru. 

Zbigniew Zamachowski, Aleksandra JustaJusta wspiera Zamachowskiego. Była żona odnosi się do jego rozstania

Jak to jest być żoną najprzystojniejszego Polaka ever? - brzmiało pytanie fana. 

Wyka odpowiedziała na nie krótko, ale dosadnie. Rozwiała tym wszelkie wątpliwości. 

Nie wiem, nie jestem - odpisała, dodając rozbawioną emotikonę. 

Maciej Zakościelny, Paulina WykaMaciej Zakościelny, Paulina Wyka Instagram/ @paulinawyka

Przypomnijmy, że Paulina i Maciej związali się w 2014 roku. W 2016 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn. Dwa lata później mały Borys doczekał się młodszego brata. Zakościelny niejednokrotnie podkreślał w wywiadach, że chce założyć rodzinę i wychowywać gromadkę pociech, jednak nie potrzebuje do tego formalizacji związku z ukochaną. Jak widać, jest nadal wierny tym przekonaniom i na razie nie planuje ślubu z matką swoich dzieci

Zobacz wideo Maciej Zakościelny zagrał w reaktywacji filmu "Kogel-Mogel". Jak ocenia tę produkcję?