Małgorzata Rozenek pokazała klasę. Tak zareagowała na przytyk Kingi Rusin [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek była najjaśniej święcąca gwiazdą na tegorocznym Balu Fundacji TVN. Pojawiła się spektakularnej kreacji, która była szeroko komentowana. Jej ubiór dotarł nawet do osób, które były nieobecne na wydarzeniu. Kinga Rusin wbiła szpilę Rozenek, a ta w rozmowie z nami na to zareagowała. Klasa!

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin, delikatnie mówiąc, za sobą nie przepadają, i ta wzajemna niechęć raczej szybko nie zniknie. Dziennikarka w mediach społecznościowych wyjaśniła, że nie pojawiła się na balu, gdyż świętowała 12. rocznicę związku z Markiem Kujawą. Nie przeszkodziło to jednak jej w tym, by niemiło ocenić suknię Rozenek. O kreacjach na tegorocznym charytatywnym Balu TVN napisała: "Wiele wspaniałych, jedną przemilczmy". Obecna prowadząca "Dzień dobry TVN" w rozmowie z naszym reporterem odniosła się do tych słów. Nie pozwoliła wyprowadzić się z równowagi. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anja Rubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a Mateusz Damięcki myślał, że odpadł na starcie. Tak rozpoczęli kariery

Zobacz wideo Rozenek pokazała klasę. Tak odpowiedziała na hejt Rusin!

Małgorzata Rozenek odpowiada na przytyk Kingi Rusin. Pokazała klasę 

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Maciejem Lechocińskim szczerze przyznała, że to dzięki kobietom jej kariera nabrała tempa i ma poczucie, że niezależnie od tego, jakie informacje czyta na swój temat w sieci, może rozwijać skrzydła. Gwiazda zareagowała również na niedawny przytyk ze strony Kingi Rusin. Jak sama podkreśliła, największą jej zaletą jest to, że nie przejmuje się czyimiś opiniami na swój temat i nie należy do osób, które roztrząsają i analizują słowa krytyki. 

ZOBACZ: Kinga Rusin komentuje Bal Fundacji TVN i wbija szpilę Małgorzacie Rozenek?! Niemiło

Ja się w ogóle nie bawię w szpile i analizowanie ich niezależnie od tego, kto się wypowiada. Jestem osobą, która skupia się tylko na pozytywach, i to jest jedna z moich największych zalet. Skupiam się na rozwiązaniu, nie na problemie. Głęboko wierzę też w siłę pozytywnego myślenia i naprawdę ma to sens - powiedziała prezenterka.

Przy okazji Małgorzata zdradziła, jak na własnej skórze odczuwa kobiecą solidarność. Więcej dowiecie się oglądając wideo na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA