Tabloid przyłapał Marcina Hakiela z partnerką na zakupach! Wiadomo, gdzie mieszka

Marcin Hakiel znów jest szczęśliwy. Miejsce Kasi Cichopek u jego boku zajęła teraz tajemnicza blondynka. Wspólne zdjęcia pary trafiły do mediów.

Wygląda na to, że Marcin Hakiel pozbierał się już po rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Serce tancerza zajęła teraz tajemnicza blondynka z Wrocławia. Para spotyka się od jakiegoś czasu, ale kobieta na ten moment chce pozostać anonimowa. Paparazzi wypatrzyli jednak Hakiela podczas zakupów w galerii handlowej. Zdjęcia tancerza z nową partnerką trafiły na okładkę "Super Expressu". 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Marcin Hakiel na zakupach z nową partnerką. "Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość"

Marcin Hakiel ciężko przeżył rozstanie z Katarzyną Cichopek, ale teraz znów jest szczęśliwy. Ostatnio poinformował fanów w mediach społecznościowych, że jego obecna partnerka nie chce jeszcze pokazywać twarzy.

Moja kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, to co uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje według swoich wartości - napisał Marcin Hakiel.

Tancerz spędza jednak z wybranką coraz więcej czasu. Ostatnio wybrali się wspólnie na zakupy do centrum handlowego. Tam dostrzegli ich paparazzi. Zdjęcia pary trafiły na okładkę "Super Expressu".

Informator tabloidu zdradza, że relacja pomiędzy Marcinem Hakielem a jego nową partnerką jest coraz poważniejsza. 

Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków, Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci też złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły - powiedział informator "Super Expressu".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.