Paweł Deląg został dziadkiem! Jego syn pochwalił się uroczym zdjęciem na Instagramie

Paweł Deląg junior, najstarszy syn popularnego aktora, niedawno został ojcem. Przed amantem polskiego kina prawdziwe wyzwanie, tymczasem w sieci pojawiły się urocze fotografie, do których zapozowała mama malucha.

Paweł Deląg jest ojcem dwóch dorosłych już synów. Michał i Paweł również związani są ze światem filmowym, ale w odróżnieniu od aktora zajmują się produkcją. Kilka miesięcy temu filmowy Marek Winicjusz pochwalił się zdjęciami ze ślubu syna. Teraz okazuje się, że rodzina Pawła juniora się powiększyła.

Zobacz wideo Anna Markowska tłumaczy się ze swojej relacji z Pawłem Delągiem

Paweł Deląg został dziadkiem. Pod zdjęciem pojawiły się gratulacje

Na Instagramie Pawła Deląga juniora i jego żony pojawił się zaskakujący wpis, któremu towarzyszy szczególne zdjęcie. Ada Malicka-Delag do fotografii pozowała na spacerze. Najwidoczniej żona producenta niedawno została mamą, bowiem towarzyszył jej dziecięcy wózek. Obserwatorzy pospieszyli z gratulacjami.

 
Ale niespodzianka! Gratulacje jeszcze raz i zdrówka kochani.
Ojej! Gratulacje! - czytamy.

Syn Pawła Deląga niedawno wziął ślub. "To piękny dzień dla całej rodziny"

27 lutego 2022 roku Paweł Deląg opublikował nagranie ze ślubu ukochanego syna. Niestety uroczystość i zabawa weselna odbywały się w cieniu wojny w Ukrainie. We wpisie towarzyszącym filmikowi aktor odniósł się do sytuacji politycznej, ale przede wszystkim podkreślił, że ślub pierworodnego jest wielkim wydarzeniem dla całej rodziny.

 
Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny. Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w której jest pokój. Bezpiecznie. W ten piękny dzień nasze myśli jednak szły w stronę Ukrainy. Myśli w kierunku tych, którzy chowają się w piwnicach, schronach przed rosyjskimi bombami. Którzy drżą o życie swoje i swoich bliskich. Tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu.

Świeżo upieczonym rodzicom i dziadkowi serdecznie gratulujemy!

Więcej o: