Karolina Pisarek odpowiada Iwonie Pavlović. Chyba nie do końca zrozumiała jej przytyk

W "Tańcu z Gwiazdami" Karolina Pisarek zamiast dziesięciu punktów, dostała ostry komentarz od jurorki Iwony Pavlović. Modelka odpowiedziała, choć chyba nie zrozumiała dokładnie, o co chodziło jurorce.

Karolina Pisarek w popularnym programie Polsatu od samego początku nie ma łatwo. Jeszcze w trakcie nagrań do "Tańca z Gwiazdami"trafiła do szpitala. Postanowiła jednak kontynuować przygodę z programem tanecznym. Po powrocie została nie najlepiej oceniona. Jurorzy nadal nie mają litości. Ostatnio pisaliśmy o ostrym komentarzu Iwony Pavlović, teraz modelka zdecydowała się jej odpowiedzieć. 

Zobacz wideo Czy Karolina Pisarek spełnia się w małżeństwie? Rzuca telefonami!

 "Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović nie widzi progresu w tańcu Karoliny Pisarek

W piątym odcinku programu jedną z par, która nie została pozytywnie odebrana przez jurorów, była Karolina Pisarek wraz ze swoim tanecznym partnerem Michałem Bartkiewiczem. Pisarek została skrytykowana, a zdaniem internautów jurorka wbiła modelce szpilę.

Aż tak bardzo bym nie była zachwycona tym swingiem, bo Michał swingował, a tobie się wydawało, że swingujesz Karolinko, ale bogatemu to się i byk ocieli. Wszystko w rękach widzów - powiedziała Iwona Pavlović w trakcie programu.

Nie wszyscy jednak okazali się tak surowi. Michał Bartkiewicz zgodził się z opinią jurora Michała Malitowskiego, który bardzo pozytywnie skomentował ich występ. Uczestniczka show odniosła się do słów Iwony Pavlović. Powiedziała, jak je interpretuje.

Uważam, że pani Iwona miała na myśli "bogata w doświadczenia", przynajmniej ja chcę tak myśleć i kropka - wyznała Karolina Pisarek w rozmowie z serwisem Party.pl.

Myślicie, że Karolina Pisarek trafnie odebrała komentarz jurorki?

"Taniec z gwiazdami". Fani programu negatywnie oceniają występy modelki

Niestety Karolinę Pisarek negatywnie oceniają także internauci. Pod opublikowanym w mediach społecznościowych filmikiem z programu "Taniec z gwiazdami" aż zawrzało od emocji. 

Najsłabiej ze wszystkich, zgadzam się, drętwa.
Jest drętwa do bólu

- czytamy pod filmem w mediach społecznościowych programu.

A wy co myślicie o ich występie? Nowy odcinek programu "Taniec z gwiazdami" już 3 października o godzinie o 20:05 na Polsacie

Więcej o:
Copyright © Agora SA