"Taniec z Gwiazdami". Wiadomo, czy zobaczymy Karolinę Pisarek w następnym odcinku. Jurorzy bez taryfy ulgowej

Za nami drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami". Do praktycznie ostatniej chwili udział Karoliny Pisarek był pod znakiem zapytania. Modelka jednak zebrała siły i pojawiła się na parkiecie. Sytuacja może być dynamiczna, jednak na ten moment wiadomo, że modelka zamierza walczyć o Kryształową Kulę.

W ostatni poniedziałek sierpnia "Taniec z Gwiazdami" powrócił na antenę. W 13. edycji show Polsatu pojawili się m.in. Michał Mikołajczak (który po zakończeniu nagrań oficjalnie potwierdził, że jest w związku z Edytą Zając), Maja Włoszczowska czy Natalia Janoszek. Już wiadomo, że nie brakuje emocji. Za najsłabszego uczestnika uznaje się Krzysztofa Rutkowskiego, dostał nawet jeden punkt. Jednak to nie on odpadł, a Łukasz Płoszajski, co oburzyło widzów oraz jego samego i Wiktorię Omyłę, która mu partnerowała. Za to Karolina Pisarek ma poważne problemy zdrowotne, przez które jej dalszy udział był niepewny. Okazało się jednak, że dała radę i pojawiła się na parkiecie.

Zobacz wideo Były detektyw budzi wiele emocji

"Taniec z Gwiazdami". Karolina Pisarek pojawi się w następnym odcinku?

Modelka wyznała na Instagramie, że od jakiegoś czasu źle się czuje. Miała silne bóle głowy, które nie przechodziły. Udała się na tomografię. Jej stan nadal jest poważny, jednak odnalazła w sobie siłę i pojawiła się na parkiecie. Jak zdradziła, zdiagnozowano u niej powiększoną przysadkę mózgową z torbielą na niej. Ze łzami w oczach przyznała, że nigdy nie czuła takiego bólu. 

Rzeczywiście poprzedni tydzień nie był dla mnie najłatwiejszy, natomiast cieszę się, że jestem u boku Michała i udało mi się wykaraskać z tego, co przeżyłam. Mój występ będzie zminimalizowany, całą choreografię wykona Michał, a ja będę robiła to, co mogę robić - zaczęła modelka.

Zobacz: Karolina Pisarek o dalszym udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Podjęła decyzję

Razem z Michałem Bartkiewiczem zaprezentowali taniec nowoczesny, za który otrzymali 17 punktów. Jednak jurorzy nie potraktowali ich ulgowo. 

 
Karolinko mi jest bardzo przykro z powodu twojej choroby. Wybacz, staram się być sprawiedliwa. Nie zatańczyłaś ani jednego kroku w tym programie. Przynajmniej mogłaś jak na jeden trening przejść od stolika do ławy. A ty nawet tutaj jesteś przenoszona - oceniła Pavlović przyznając jedynkę.

Po występie Karolina Pisarek zabrała głos.

Chciałabym podziękować. Te piękne noty to dla Michała, bo ja zasługuję raczej na jedynki, bo nie mogłam stawić się na treningach. Chciałabym powiedzieć wszystkim, że nie ma żadnych przeciwskazań żebym brała udział dalej w programie i jest to potwierdzone przez lekarzy - dodała Pisarek.

W drugim odcinku z rywalizacją pożegnał się Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Trzymamy więc kciuki, by stan zdrowia pozwolił Karolinie Pisarek na dalszy udział w show.

Więcej o: