Robert Gawliński z synami w "DD TVN" świętuje 30-lecie Wilków. Co dziś robią Emanuel i Beniamin?

Robert Gawliński świętował 30-lecie zespołu Wilki z synami w "Dzień dobry TVN". Jak teraz wyglądają bliźniacy i czy poszli w ślady ojca?

Robert Gawliński od lat jest frontmanem rockowego zespołu Wilki, który w tym roku obchodzi 30-lecie. Z tej okazji muzycy wydali płytę "Wszyscy marzą o miłości". 23 września 2022 odbyła się premiera krążka. Aby ją promować, Gawliński razem z rodziną pojawił się w studio "Dzień dobry TVN". Artysta jest dumnym tatą bliźniaków Samuela i Beniamina. Mężczyźni mają tyle samo lat, co zespół, czyli 30. Jak dziś wyglądają i co robią?

Zobacz wideo Z kim bawiła się do rana Maryla Rodowicz?

Tak wyglądają synowie Roberta Gawlińskiego. Co dziś robią?  

Bliźniacy poszli w ślady ojca i również zajęli się muzyką. Na scenie śniadaniówki wspólnie wykonali utwór "Duchy". Choć bliźniacy studiowali kierunki niezwiązane z muzyką, Samuel na AWF-ie, a Beniamin grafikę komputerową, to jednak wpływ ojca okazał się silniejszy. Dziś obaj są związani z zespołem Wilki. Beniamin gra na gitarze, a jego brat na basie. Gawliński zdradził w jednym z wywiadów, że jest bardzo wymagający w stosunku do synów.

Staram się oddzielać rolę ojca od roli lidera Wilków. Jeżeli chodzi o sprawy zespołu, to rugam synów niesamowicie, jestem bardzo stanowczy. Wymagam od nich nawet więcej niż od pozostałych muzyków, ale chłopaki o tym doskonale wiedzą i czują tę granicę - mówił.

Co ciekawe menedżerką zespołu jest Monika Gawlińska. Żona muzyka, z którym od 35 lat tworzy udane małżeństwo. Kobieta również była obecna na kanapie śniadaniówki.

Emanuel i Beniamin, synowie Roberta GawlińskiegoEmanuel i Beniamin, synowie Roberta Gawlińskiego Fot. East News

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii u góry strony.

Robert GawlińskiRobert Gawliński wyprowadził się z Polski i zrezygnował z muzyki. Został rolnikiem w Grecji! Uprawia oliwki

Trzeba przyznać, że synowie są bardzo podobni do sławnego taty. Nie tylko z wyglądu. Obaj uwielbiają rockowe, czarne ubrania i mają długie włosy, tak samo, jak Gawliński jeszcze kilka lat temu. Niedaleko pada jabłko od jabłoni?

Więcej o: