Robert Gawliński od lat jest frontmanem rockowego zespołu Wilki, który w tym roku obchodzi 30-lecie. Z tej okazji muzycy wydali płytę "Wszyscy marzą o miłości". 23 września 2022 odbyła się premiera krążka. Aby ją promować, Gawliński razem z rodziną pojawił się w studio "Dzień dobry TVN". Artysta jest dumnym tatą bliźniaków Samuela i Beniamina. Mężczyźni mają tyle samo lat, co zespół, czyli 30. Jak dziś wyglądają i co robią?
Bliźniacy poszli w ślady ojca i również zajęli się muzyką. Na scenie śniadaniówki wspólnie wykonali utwór "Duchy". Choć bliźniacy studiowali kierunki niezwiązane z muzyką, Samuel na AWF-ie, a Beniamin grafikę komputerową, to jednak wpływ ojca okazał się silniejszy. Dziś obaj są związani z zespołem Wilki. Beniamin gra na gitarze, a jego brat na basie. Gawliński zdradził w jednym z wywiadów, że jest bardzo wymagający w stosunku do synów.
Staram się oddzielać rolę ojca od roli lidera Wilków. Jeżeli chodzi o sprawy zespołu, to rugam synów niesamowicie, jestem bardzo stanowczy. Wymagam od nich nawet więcej niż od pozostałych muzyków, ale chłopaki o tym doskonale wiedzą i czują tę granicę - mówił.
Co ciekawe menedżerką zespołu jest Monika Gawlińska. Żona muzyka, z którym od 35 lat tworzy udane małżeństwo. Kobieta również była obecna na kanapie śniadaniówki.
Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii u góry strony.
Trzeba przyznać, że synowie są bardzo podobni do sławnego taty. Nie tylko z wyglądu. Obaj uwielbiają rockowe, czarne ubrania i mają długie włosy, tak samo, jak Gawliński jeszcze kilka lat temu. Niedaleko pada jabłko od jabłoni?
Ralph Kamiński nie gryzł się w język w restauracji Gessler. "Czy pani czupiradło jest tutaj dzisiaj?"
Dzieci Lubomirskiego i Kulczyk na salonach. Tak wyglądają księżniczka Weronika i książę Jeremi
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Przyczepili się do wagi Krupińskiej. Jasno odpowiedziała hejterom
Niebywałe sceny na rozprawie rozwodowej Kubickiej i Barona. "Sandra, przestań. Nie rozmawiam z tobą!"
Córka Zygmunta Solorza jest miliarderką. Mało kto wie, czym się zajmuje
Hillary Clinton zeznawała w sprawie Epsteina. Wyszło na jaw, co powiedziała
Rzecznik prokuratury reaguje po oświadczeniu Agnieszki R. Tak wyjaśnił sprawę
Była Barona podarowała prezent jego (jeszcze) żonie. To jej wysłała