Pamiętacie Kasię Wilk? W tym roku skończyła 40 i wraca z nową płytą! "Po pandemii niczego się nie boję"

Kasia Wilk zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Z tą fryzurą jest nie do poznania. Sprawdziliśmy, co słychać u wokalistki i nad czym teraz pracuje.

Bądź na bieżąco. Więcej o metamorfozach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kasia Wilk zdobyła ogromną popularność półtorej dekady temu. Największą sławę przyniosła jej współpraca z Mezo. Ich hit "Ważne" był na szczycie listy przebojów, a wspólna płyta "Eudaimonia" zdobyła status złotej. W 2008 roku rozpoczęła karierę solową i wydała pierwszą płytę "Unisono". To właśnie z tego krążka podchodzi singiel "Pierwszy raz". Jej kolejną płytą było "Drugi raz". W 2010 roku magazyn "Machina" umieścił ją na liście "50 najlepszych polskich wokalistek". Niestety po świetnym początku solowej kariery jej gwiazda przygasła. Co teraz robi wokalistka i jak wygląda?

Zobacz wideo O co chodzi w słynnej aferze z wygładzonym nosem Gosi Andrzejewicz? Piosenkarka wyjaśnia

Kasi Wilk bliżej do Shakiry czy Magdy Gessler niż do siebie sprzed lat

Ci, co śledzą piosenkarkę na Instagramie wiedzą, że cały czas pozostaje aktywna zawodowo. Występuje na mniejszych koncertach czy festiwalach. Jak się okazuje, wokalistka pracuje nad nowym albumem "Kaśka wraca trzeci raz", o którym opowiedziała w "Dzień dobry TVN". W trakcie pandemii piosenkarka nagrywała materiały ze studia, którymi dzieliła się na Instagramie, a także, gdy była taka możliwość, koncertowała.

Szykuję płytę, nawiązałam współprace z genialnymi producentami, więc ten materiał, nad którym pracowałam latami, zostanie odświeżony, powstaną też nowe, ostre rzeczy. Po pandemii niczego się nie boję - mówiła w programie wokalistka.

Wokalistka w tym roku skończyła 40 lat. Przyszedł więc czas na poważne zmiany w wizerunku. Na Instagramie Wilk pochwaliła się, że wygląda jak Magda Gessler i Shakira. Czarne proste włosy poszły w zapomnienie. Od teraz artystka ma burzę blond loków i wygląda świetnie.

Dzień dobry totally soul tudzież #magdagessler bądź #Shakira - pisze w opisie Kasia Wilk.
 

Podoba Wam się ta zmiana?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.