Justyna Nagłowska pokazała zdjęcie z dwuletnim Heniem. Internauci wiedzą, do kogo jest podobny

Żona Borysa Szyca opublikowała zdjęcie z dwuletnim synem. Fani doszukują się podobieństwa do któregoś z rodziców. Jak się okazuje, zdania są podzielone.

Justyna Nagłowska poznała Borysa Szyca jeszcze na studiach. Po raz pierwszy stworzyli związek w 2002 roku, ale relacja nie przetrwała. Po kilku latach aktor zobaczył zdjęcie Justyny w mediach społecznościowych i zaprosił ją na obiad. Postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i w 2013 ponownie się związali.

Aktor bez pamięci się zakochał i porzucił dla niej swoje dawne imprezowe życie. W 2019 roku para wzięła ślub i zalewnie rok później urodził im się syn Henryk. Chłopiec ma już ponad dwa lata. Szczęśliwa mama właśnie opublikowała zdjęcie z synem. Fani w komentarzach rozpoczęli debatę, do którego z rodziców chłopiec jest bardziej podobny.  

Zobacz wideo Borys Szyc jako Piłsudski. Czy marszałek to powiedział?

Borys Szyc i Justyna NagłowskaJustyna Nagłowska zdradza, jak podtrzymuje ogień w związku z Borysem Szycem

Justyna Nagłowska pokazała zdjęcie z dwuletnim Heniem. Podobny do Borysa Szyca? "Kropka w kropkę ojciec"

Syn Justyny Nagłowskiej i Borysa Szyca, Henio to drugie dziecko aktora. Szyc ma też córkę Sonię, która jest owocem jego związku z Anną Bareją. Sonia to 18-latka, która ma już nawet za sobą pracę na planie filmowym z tatą. Borys zagrał z córką w filmie "Ryfka", opowiadającym o trudnych relacjach pomiędzy nastolatką i jej ojcem

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Żona Borysa Szyca opublikowała zdjęcie z dwuletnim Heniem na Instagramie. Trudno nie uchwycić ich podobieństwa. Zarówno mama jak i syn mają blond włosy i niebieskie oczy. Na fotografii pojawili się też w podobnym ubraniu - szarych bluzach. W komentarzach pod zdjęciem rozpoczęła się dyskusja, do którego z rodziców chłopiec jest bardziej podobny. 

Zdania fanów w komentarzach były podzielone. Przyznano, że dziecko jest przede wszystkim wyjątkowo udaną mieszanką obojga rodziców. Przeważała jednak opinia, że Henryk Nagłowski-Szyc to wykapany ojciec.

Mieszanka urody mamy i taty. Ale przystojny z niego gość.
Słodki maluszek. Cały tata jak dla mnie.
Tu widać, że i do ciebie bardzo podobny.
Sorry, ale to czysty tata! No może ma twoje oczy, ale nie zmienia to faktu, że jest podobny do ojca
Kropka w kropkę ojciec!
Henio to piękna mieszanka obojga rodziców - czytamy w komentarzach. 

Jak sądzicie do którego z rodziców jest bardziej podobny? 

 
 

Borys Szyc przez alkohol sięgnął dba. Udzielił poruszającego wywiaduBorys Szyc przez alkohol sięgnął dba. Udzielił poruszającego wywiadu

Zobacz też: Magdalena Kumorek radykalnie skróciła włosy. Dawno niewidziana gwiazda "Przepisu na życie" przeszła sporą metamorfozę

Więcej o: