Oto wszyscy partnerzy księżnej Kate. Do Ruperta nie pasowała. Dla studenta prawa odrzuciła zaloty księcia Williama

Kate Middleton, zanim stała się żoną brytyjskiego następcy tronu i przykładną księżną, wiodła barwne życie towarzyskie. Książę William nie był jej jedyną miłością, jednak od zawsze ciągnęło ją do bystrych i dobrze sytuowanych mężczyzn.

Kate Middleton poznała księcia Williama na studiach. Na początku byli jedynie parą przyjaciół, wszystko zmieniło się pewnego wieczoru, kiedy Kate wystąpiła w kusej kreacji na charytatywnym pokazie mody. To wtedy syn króla Karola III zrozumiał, że oto ma przed oczami kobietę swojego życia. Middleton początkowo nie była przekonana do blondwłosego arystokraty. Miała już z resztą za sobą poważne związki.

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Wszyscy partnerzy księżnej Kate. W związek z Willem była bardzo zaangażowana

Pierwszym ze związków księżnej była relacja z Willem Marxem. Middleton poznała wysokiego mężczyznę na studiach w Marlborough College. Podobno przyszła księżna była niezwykle zaangażowana w tę znajomość. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się, ale pozostali w dobrych relacja, a Marx dostał nawet zaproszenie na książęcy ślub byłej ukochanej!

Obecnie Willem jest uznanym dziennikarzem. Pracuje dla stacji CNBC i udziela się w tematach politycznych. Wiedzie także udane życie prywatne - w 2013 roku został mężem włoskiej prezenterki, Johanny Botty.

Partnerzy Księżnej KatePartnerzy Księżnej Kate Tiktok @trndmag

Wszyscy partnerzy księżnej Kate. Henry był raczej przelotną znajomością

Na początku 2007 roku związek Kate i Williama przechodził poważny kryzys. Para zdecydowała się w pewnym momencie na zakończenie relacji. Wtedy w życiu Middleton pojawił się Henry Ropner, brytyjski milioner. Ich relacja zakończyła się na kilku randkach, po których przyszła księżna wróciła do Williama.

Obecnie Ropner wiedzie spokojne życie rodzinne u boku Natashy Sinclair, którą poślubił na chwilę przed zaręczynami Kate i Williama.

Henry Ropner i Kate MiddletonHenry Ropner i Kate Middleton Youtube

Wszyscy partnerzy księżnej Kate. Rupert jest obecnie doskonałym prawnikiem

Z Rupertem Finchem Kate zaczęła spotykać się w trakcie nauki na Uniwersytecie Świętego Andrzeja. Uśmiechnięta brunetka wpadła w oko studentowi prawa. Kate była w niego wpatrzona do tego stopnia, że odrzuciła pierwsze zaloty księcia Williama.

Rupert Finch z żonąRupert Finch z żoną East News

Oglądając zdjęcia Kate z okresu związku z Rubertem nie da się uciec od wrażenia, że nie wyglądali na dobraną parę. Ten jednak nadal szukał żony wśród jasnookich brunetek. Ustatkował się u boku lady Natashy Rufus Isaacs. Finch doskonale poradził sobie również w życiu zawodowym, obecnie jest wziętym prawnikiem.

Więcej o: