Księżna Kate mrozi wzrokiem Meghan Markle. Ta nie wie, gdzie uciekać

W sieci pojawiło się wiele filmików, na których pokazane było, jak rodzina królewska traktuje księcia Harry'ego i Meghan Markle. Fani współczują.

Pojawienie się księcia Harry'ego i Meghan Markle na uroczystościach związanych z pogrzebem królowej Elżbiety II wywołało niemałą sensację. Jak było widać, część Brytyjczyków nadal ma żal do pary. Podczas spotkania z poddanymi pod zamkiem Windsor, dwa dni po śmierci monarchini, kobieta z tłumu zignorowała Meghan Markle, która chciała podać jej dłoń. Jak się okazuje, nie tylko poddani mają żal do księcia i księżnej Sussex. Na nagraniach z Tik Toka widać, że członkowie rodziny królewskiej także ignorowali małżonków.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Książę Harry i Meghan Markle ignorowani przez rodzinę królewską

Zdania na temat obecności Meghan Markle podczas uroczystości żałobnych są podzielone. Cześć osób uważa, że była aktorka nie powinna pojawiać się u boku męża, a część, że pokazała niesamowitą klasę, przylatując do Londynu.  Warto przypomnieć, że król Karol III zabronił synowi zabieranie żony do Balmoral, przez co książę nie zdążył pożegnać się z babcią. Przez ostatnie dwa tygodnie oczy całego świata skierowane były na brytyjską rodzinę królewską, a najgorętszym tematem był konflikt między księciem Harrym i Meghan Markle a monarchią. Była aktorka i książę mają wielu przeciwników, ale i zwolenników. 

Na Tik Toku opublikowano ogromną ilość tiktoków, na których analizowano zachowanie royalsów. Kilka ukazuje, z czym musieli zmagać się Meghan Markle i książę Harry. Na jednym z nich zakłopotany syn króla stoi w tłumie i chce pożegnać się z kuzynką księżniczką Beatrice. Zostaje jednak zignorowany przez wszystkich. Minę miał nietęgą.

Na drugim nagraniu widzimy księżną Walii, która podchodzi do szwagra i Meghan Markle pod zamkiem w Windsorze. Mina Kate Middleton musiała przerazić byłą aktorkę, ponieważ ta gwałtownie się obróciła i z przerażeniem w oczach zaczęła uciekać.

Meghan MarkleNiezręczna wymiana zdań Meghan Markle z królewskimi doradcami. Jest nagranie

Może właśnie przez takie traktowanie książę Harry i Meghan Marklepostanowili wracać do Kalifornii zaraz po pogrzebie monarchini. Jak sądzicie?

Więcej o: