Książę Harry kończy 38 lat. Bliscy chcą to uczcić. "Książę William i księżna Kate mogą wpaść z pizzą"

Książę Harry 15 września obchodzi 38. urodziny. Księżna Kate i książę William jeszcze nie złożyli mu oficjalnie urodzinowych życzeń. Tymczasem specjalistka od rodziny królewskiej twierdzi, że bracia mogą się pojednać i celebrować ten dzień przy pizzy.

Książę Harry 15 września skończył 38 lat. Nie wiadomo jak młodszy syn króla Karola III ma zamiar obchodzić te urodziny. Z jednej strony ma powód do świętowania, z drugiej jest przygnębiony po śmierci królowej Elżbiety (14 września podczas uroczystości w Pałacu Westminsterskim, gdzie spoczęła trumna z ciałem królowej, nie krył łez). Specjalistka od rodziny królewskiej zdradza możliwe scenariusze na 38. urodziny Harry'ego. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

Książę William i księżna Kate wpadną z pizzą?

Korespondentka BBC Jennie Bond w rozmowie z portalem OK! przyznała, że te urodziny mogą być dla księcia Harry'ego trudne, bo przypomną o traumie sprzed ponad ćwierć wieku, kiedy zmarła księżna Diana

To będą kolejne niesamowicie smutne urodziny Harry'ego, które z pewnością przywołają wspomnienia sprzed 25 lat, kiedy skończył 13 lat kilka tygodni po śmierci matki -  powiedziała.

Specjalistka uznała, że Harry ma za sobą okres szaleństw. Te urodziny zapewne spędzi w gronie najbliższych. 

Jestem pewna, że spędzi ten dzień bardzo spokojnie. Pojawiły się sugestie, że do Londynu wraz z matką Meghan, Dorią, przylecą dzieci, żeby mógł się z nimi spotkać. 

Na tym jednak nie koniec. Ekspertka od rodziny królewskiej dodała też, że urodziny Harry'ego mogą być doskonałą okazją, by zwaśnieni bracia się pogodzili. 

Może te urodziny dadzą im chwilę na przemyślenia i William i Kate wpadną z jakąś pizzą, albo czymś innym - dodała.

Jakoś trudno nam wyobrazić sobie księcia Williama i księżną Kate, którzy odwiedzają Harry'ego i Meghan z pudełkiem pizzy w dłoni. Ale kto wie, może margherita z podwójnym serem poprawi ich napięte relacje. 

Więcej o: