Vincent Królikowski wypowiedział pierwsze słowo! Joanna Opozda zdradziła, co usłyszała

Joanna Opozda chętnie dzieli się z obserwatorami informacjami na temat życia prywatnego. Tym razem zdradziła ostatni powód radości. Chodzi o Vincenta.

Pod koniec lutego Joanna Opozda została mamą. Przypominamy, aktorka jeszcze przed narodzinami syna rozstała się z mężem, Antonim Królikowskim. Przechodziła wówczas naprawdę trudne chwile - media przez wiele tygodni żyły rozpadem jej związku i zdradą, jakiej dopuścił się 33-latek. Szerokim echem odbiła się także słowna przepychanka pomiędzy byłymi kochankami. Wygląda jednak na to, że sytuacja w życiu Opozdy nieco się uspokoiła. Aktorka chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami ukochanego syna Vincenta. Tym razem dumna mama zdradziła ostatni powód do radości.

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wojtek i Agata SawiccyWojtek Sawicki już po ślubie! Zjawiskowa panna młoda i taniec do własnej piosenki

Joanna Opozda chwali się pierwszym sukcesem Vincenta

Mama Vincenta poinformowała fanów na Instagramie, że w końcu nadszedł moment, w którym jej ukochany syn po raz pierwszy wypowiedział słowo "mama". Na nagraniu widzimy, jak Opozda nie ukrywa swojej radości i szeroko uśmiecha się do aparatu, mówiąc do fanów:

Słuchajcie, muszę się z wami czymś podzielić, Vincent też, chociaż tego pewnie nie powtórzy, ale dzisiaj po raz pierwszy usłyszałam słowo mama - powiedziała dumna Joanna Opozda.

królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II zadbała o bliską pracownicę. Zrobiła dla niej wyjątek

Warto dodać, że w ostatnim czasie szerokim echem w mediach odbił się wywiad Antka Królikowskiego w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Aktor w rozmowie z dziennikarzami dał do zrozumienia, że w jego małżeństwie od samego początku nie działo się najlepiej, jak i odniósł się do zarzutów byłej ukochanej ws. niepłacenia alimentów. Opozda opublikowała zaś w tym samym czasie wymowną grafikę, dając fanom i mediom pole do spekulacji

Więcej o: