3 września Maja Ostaszewska świętowała 50. urodziny. Aktorka jest bardzo aktywna zawodowo, ale dba także o swoją kondycję fizyczną. Na InstaStories wstawiła zdjęcie po ciężkim treningu. Forma robi wrażenie.
Maja Ostaszewska udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 400 tysięcy użytkowników. Aktorka zamieszcza tam informacje o swoich dokonaniach zawodowych, ale jest także miejsce na prywatne fotografie. Właśnie pochwaliła się zdjęciem, które zrobiła po ćwiczeniach fizycznych. Odsłoniła też brzuch.
Zmęczenie potworne, ale rehab sam się nie zrobi - napisała Maja Ostaszewska.
Więcej zdjęć Mai Ostaszewskiej znajdziesz w galerii na górze strony
Maja Ostaszewska przebywa obecnie nad morzem, gdzie pracuje na planie nowego filmu. Projekt nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony i wszystko jest utrzymywane w sekrecie. Zdjęcia są bardzo wymagające, ponieważ bywa, że trwają do wczesnych godzin porannych. Aktorka zamieściła zdjęcie z windy w towarzystwie Izabeli Kuny i Adama Woronowicza. Wspólnie wracali z planu zdjęciowego tuż przed szóstą rano.
Powrót z planu. 5:50. Dobranoc i dzień dobry - napisała Maja Ostaszewska na Instagramie.
Przypomnijmy, że Maja Ostaszewska, Izabela Kuna i Adam Woronowicz mieli już okazję razem spotkać się w pracy. Razem zagrali w komedii "Teściowie" w reżyserii Jakuba Michalczuka. Film spotkał się z całkiem dobrym przyjęciem widzów i krytyków.
Zajrzyj do galerii na górze strony. Tam znajdziesz więcej zdjęć.
Poruszający wpis Marty Nawrockiej. Pamiętała o ważnym dniu
Chorosińska wzywa do "obrony polskiej rodziny". Internauci byli dla niej bezlitośni
32-letnia córka Agnieszki Pilaszewskiej też jest aktorką. Gra w nowej odsłonie kultowego serialu
Michał Wiśniewski 21 marca gościł w "halo tu polsat". Po tych słowach prowadzących zrobiło się niezręcznie
71-letni Bruce Willis na nowych zdjęciach. Słowa Demi Moore poruszają
Maja Frykowska rozwodzi się z mężem. "Znalazłam się w grupie kobiet, które..."
Księgowa z Warszawy wygrała "Milionerów", a Polsat ją zablokował. Wygadała się o ważnym zapisie w umowie
Po tej odpowiedzi w "Familiadzie" nawet Strasburger był w szoku. "Będę memem"
Syn Wiśniewskiego nie gryzł się w język, mówiąc o patchworkowej rodzinie. "Na maturze bym się pogubił"