Karolina Pisarek zabrała głos po występie w "Tańcu z Gwiazdami". Wyjątkowe zdjęcie i wpis

Karolina Pisarek w ostatnich dniach przechodziła ciężkie chwile. Przez problemy zdrowotne trafiła do szpitala. Cały czas wspierał ją mąż. Celebrytka postanowiła podziękować mu na Instagramie. Opublikowała poruszający post.

Karolina Pisarek ma za sobą naprawdę trudne chwile. W ubiegłym tygodniu doskwierały jej ogromne bóle głowy, których nie zwalczały żadne tabletki przeciwbólowe. Modelka trafiła do szpitala i przeszła szereg badań. Mąż celebrytki, Roger Salla, cały czas ją wspierał i informował fanów o stanie zdrowia swojej ukochanej. Lekarze w końcu postawili diagnozę, a modelka usłyszała, że ma powiększoną przysadkę mózgową z torbielem. Kwalifikuje się też do zabiegu. Teraz postanowiła publicznie podziękować swojemu mężowi za opiekę i wsparcie.

Zobacz wideo Czy Karolina Pisarek spełnia się w małżeństwie? Rzuca telefonami!

Karolina Pisarek Karolina Pisarek wyjawiła, co jej dolega. "Kwalifikuję się do operacji"

Wzruszona Karolina Pisarek dziękuje mężowi za wsparcie: Żadne słowa nie oddadzą wdzięczności

Karolina Pisarek udostępniła na Instagramie ślubne zdjęcie z mężem. Dołączyła do niego poruszający opis.

Żadne słowa nie oddadzą wdzięczności za to, że mam cię w moim życiu. Dziękuję za wszystko - napisała Karolina Pisarek.
 

Zdjęcia Karoliny Pisarek znajdziesz w galerii na górze strony

Dodajmy, że przez problemy zdrowotne modelki jej dalszy udział w "Tańcu z Gwiazdami" stał pod znakiem zapytania. Ostatecznie jednak Karolina Pisarek postanowiła zatańczyć, chociaż z bardzo okrojoną choreografią. Razem z Michałem Bartkiewiczem wystąpili w tańcu współczesnym. Publiczność była pod wrażeniem, ale nie wszyscy jurorzy okazali się wyrozumiali. Iwona Pavlović stwierdziła, że mimo zaistniałej sytuacji musi być sprawiedliwa i ocenić taniec, a Pisarek nie wykonała na parkiecie ani jednego kroku tanecznego. Ostatecznie jurorka przyznała celebrytce swoją drugą "jedynkę" w historii tej edycji, a to dopiero drugi odcinek. Połączone głosy jury i publiczności zdecydowały, że para przeszła do kolejnego odcinka show. 

'Taniec z Gwiazdami'. Karolina Pisarek pojawi się w następnym odcinku? "Taniec z Gwiazdami". Wiadomo, czy zobaczymy Karolinę Pisarek w następnym odcinku

Zajrzyj do galerii na górze strony. Tam zdjęcia Karoliny Pisarek. 

Więcej o: