Keanu Reeves zaskoczył nowożeńców. Nagle pojawił się na ich weselu i zapozował do zdjęć. Dalej tylko lepiej

Nowożeńcy z Wielkiej Brytanii mogą mówić o sporym farcie. W ich wielkim dniu szczęścia życzył im hollywoodzki gwiazdor. Keanu Reeves niespodziewanie pojawił się na ich przyjęciu weselnym, które odbywało się w tym samym hotelu, w którym się zatrzymał.

Keanu Reeves zachwycił brytyjską parę młodą, gdy pojawił się na ich przyjęciu weselnym. Uroczystość miała miejsce w Fawsley Hall Hotel & SPA w Northamptonshire. Hollywoodzki gwiazdor zatrzymał się tam w luksusowym, czterogwiazdkowym hotelu. Przy barze spotkał Jamesa Roadnighta. To właśnie pan młody zaprosił aktora na przyjęcie weselne. 

Zobacz wideo Keanu Reeves - najmilszy człowiek na świecie?

Keanu ReevesKeanu Reeves ma życiorys na film. I byłby to raczej dramat, a nie komedia romantyczna

Keanu Reeves chętnie pozował do zdjęć z młodą parą. To nie pierwszy raz

Keanu Reeves jest fanem Formuły 1. W luksusowym hotelu przebywał podczas pracy nad filmem dokumentalnym dla Disney+. Tematyką produkcji są właśnie wyścigi samochodowe. Nocleg w hotelu, w którym zatrzymał się Reeves do tanich nie należy. Ceny wahają się między 1450 zł a 2450 zł za dobę. Nikki i James Roadnight mieli tego dnia wyjątkowe szczęście. Nie dość, że zawarli związek małżeński, to jeszcze na ich weselnym przyjęciu pojawiła się gwiazda "Matrixa" i z chęcią pozowała do pamiątkowych fotografii.

Mój mąż widział go w barze i powiedział mu, że właśnie się ożenił, i zaprosił Keanu, żeby przyszedł się przywitać i napić z nami drinka, gdyby chciał. Był bardzo przyjazny i powiedział, że później. Nie wiedzieliśmy, czy to zrobi, czy nie, ale fajnie, że mój mąż z nim rozmawiał - opowiedziała Newsweekowi Nikki Roadnight.

Para młoda była zachwycona przybyciem amerykańskiego aktora. Pod ogromnym wrażeniem byli także goście weselni.

Był taki miły i przyjacielski, i pogratulował nam ślubu. Był na tyle miły, że zrobił kilka zdjęć, a nasz fotograf ślubny też był w stanie uchwycić kilka! Potem poświęcił czas, aby porozmawiać z niektórymi z naszych gości i zrobić więcej zdjęć - dodała Nikki Roadnight.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Keanu Reeves natknął się na świętującą parę młodą. W 2018 roku do sieci trafiły zdjęcia aktora z nowożeńcami z Nowego Jorku. Fotografia była hitem na Twitterze.

Keanu Reeves stale zaskakiwał Sandrę Bullock romantycznymi gestami. Wiemy, czemu nie zostali parąKeanu Reeves stale zaskakiwał Sandrę Bullock romantycznymi gestami. Wiemy, czemu nie zostali parą

Więcej o: