Książę Harry na zawodach polo bez Meghan Markle. Towarzyszyła mu za to tajemnicza blondynka

Książę Harry wziął udział w charytatywnym meczu polo. Nie towarzyszyła mu jednak Meghan Markle. Do mediów trafiły zdjęcia księcia z inną kobietą.

Książę Harry rozegrał charytatywny turniej polo w Kolorado. Podczas meczu Harry wbił do bramki rywala aż pięć piłek. Spotkał się także z uroczą blondynką. Towarzyszka księcia wyglądała olśniewająco w kremowym zestawie i od razu zwróciła uwagę fotoreporterów. Okazało się, że Harry dobrze ją zna.

książę Harry Książę Harry zostawił Meghan Markle. Przypomniał sobie o pochodzeniu królewskim

Zobacz wideo Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu

Książę Harry rozegrał mecz polo. Towarzyszyła mu elegancka żona przyjaciela

Kobieta uchwycona na zdjęciach to Delfina Blaquier. Jest żoną Nacho Figuerasa, przyjaciela księcia, o którym mówi się, że jest "Davidem Beckhamem w polo". Delfina często pojawia się na meczach, żeby wspierać męża oraz znajomego z brytyjskiej rodziny królewskiej. 

książę Harry, Delfina Blaquierksiążę Harry, Delfina Blaquier Fot. Chris Jackson/EN

Na zdjęciu widzimy Delfinę Blaquier, która tego dnia postawiła na elegancką, kremową sukienkę maxi od Simona Millera za około 1650 złotych. Znajoma księcia Harry'ego sukienkę zestawiła z parą żółtych sandałów od Gianvito Rossi Bijoux oraz torebką Gucci. Swobodnym dodatkiem do stylizacji był także słomkowy kapelusz. Trzeba przyznać, że całość prezentowała się po prostu doskonale. 

książę Harry, Delfina Blaquierksiążę Harry, Delfina Blaquier Fot. Kelsey Brunner / AP Photo

Delfina Blaquier pochodzi z Argentyny. W przeszłości uprawiała skoki wzwyż. Jako lekkoatletka reprezentowała swój kraj na różnych zawodach. Pracowała później też jako profesjonalna modelka. Jest także fotografką i kobietą biznesu, a prywatnie matką czwórki dzieci. Męża poznała na meczu polo w Buenos Aires w 1997 roku. W 2000 roku na świat przyszedł pierwszy syn pary. Delfina Blaquier i Nacho Figueras pobrali się w 2005 roku. Para od lat przyjaźni się z księciem Harrym i Meghan Markle. Byli także obecni na ich ślubie w 2018 roku. 

Księżna Kate Meghan Markle Księżna Kate i Meghan Markle szykują się do starcia. Jedna z nich ma przewagę

Więcej o: