Między księżną Kate i Meghan Markle dojdzie do konfrontacji. Jedna z nich ma przewagę

Księżna Kate i Meghan Markle mają wkrótce się spotkać. Jedna z nich chce zadbać o to, aby nie została zdominowana przez drugą stronę.

Książę Harry i Meghan Markle ostatnio pojawili się w Wielkiej Brytanii podczas jubileuszu królowej Elżbiety II. Przypominamy, że odkąd zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej i zdecydowali się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, Anglia nie specjalnie jest im po drodze. Ostatnia wizyta księcia Harry'ego i Meghan Markle trwała krócej niż zakładano, a to wszystko przez urodziny Lilibet. Wkrótce jednak mają ponownie zagościć w Europie, a zagraniczne media donoszą o nadchodzącym starciu między księżną Kate a żoną księcia Harry'ego. 

Zobacz wideo Rodzina królewska świętuje jubileusz królowej

Księżna Kate i Meghan Markle szykują się do starcia. Jedna ma przewagę

Zagraniczne źródła twierdzą, że para nie była przesadnie zadowolona ze swojej ostatniej wizyty w Wielkiej Brytanii. Małżeństwo miało być trzymane na dystans przez resztę członków rodziny królewskiej. Szczególnie niezadowolona miała być księżna Kate, która nie chce dopuścić, aby Harry i Meghan znaleźli się zbyt blisko królowej Elżbiety II. Jak czytamy w "Woman's Day", księżna Kate i książę William praktycznie nie rozmawiają z księciem Harrym i Meghan Markle.

William chce mieć pewność, że przy kolejnej wizycie to Kate będzie w centrum uwagi. Kate wystarczająco wycierpiała i została wciągnięta w błoto z powodu Meghan. Kiedy będą zatem ponownie w Wielkiej Brytanii, Kate będzie miała przewagę - czytamy.

Przypominamy, że książę Harry i księżna Kate podjęła decyzję, że chcą zamieszkać bliżej królowej Elżbiety II, dlatego znaleźli dla siebie miejsce w okolicach Windsoru. Mają zamieszkać w Adelaide Cottage, skąd do Zamku Windsor można dostać się krótkim spacerem.