Sara James awansowała do finału amerykańskiego "Mam talent!". Teraz miała fanom coś do przekazania

Sara James po raz pierwszy od awansu do finału "Mam talent!" odezwała się do fanów. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem z Simonem Cowellem.

Sara James przeżywa właśnie bardzo emocjonujący okres w życiu. Młoda piosenkarka w czerwcu zachwyciła występem w amerykańskiej odsłonie "Mam talent!" i została nagrodzona złotym przyciskiem. Wejście do półfinału zagwarantowało jej wykonanie piosenki Billie Eilish, która zachwycona udostępniła nagranie w mediach społecznościowych. 24 sierpnia nastolatka dała kolejny występ w show i wyczekiwała werdyktu widzów. Kolejnej nocy dowiedzieliśmy się, że Polka zakwalifikowała się do finału.

Zobacz wideo Sara Egwu-James na próbie

Betty White, Dwayne Johnson, MadonnaTe gwiazdy mają na koncie wpisy do księgi rekordów Guinnessa. Nie które nawet kilka

Sara James zabiera głos po awansie do finału amerykańskiego "Mam talent!"

Sara James pomimo ogromu pracy, jaki musi włożyć w kolejny występ, pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Na jej Instagramie właśnie ukazała serię zdjęć zza kulis show. Nastoletnia artystka zapozowała między innymi z Simonem Cowellem i Terrym Crewsem. W poście podziękowała fanom, jury oraz produkcji "America's Got Talent!" za ogromne wsparcie.

Dziękuję, Ameryko! Dziękuję Simonowi Cowellowi, Heidi Klum, Sofii Vergarze, Howiemu Mandelowi, Terry'emu Crewsowi, Johnowi, moim przyjaciołom i wszystkim członkom niesamowitej ekipy "America's Got Talent!". Dziękuję za wasze wsparcie i każde dobre słowo, kocham was! - pisała Sara James.

Finałowy odcinek z udziałem Sary James odbędzie się 13 września, natomiast wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia.

 

Elżbieta Zapendowska oceniła zdolności Sary James. Zwróciła uwagę na ważną rzeczZapendowska oceniła zdolności muzyczne Sary James. "Szlag mnie trafia"

Przypominamy, że awans do finału amerykańskiego show to niejedyny sukces Sary James. Młoda artystka wygrała czwartą edycję "The Voice Kids", a w 2021 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior. Podczas konkursu w Paryżu uplasowała się na drugim miejscu, tuż za reprezentantką Armenii Maléną. Z pewnością udział w amerykańskim show pozwoli jej w rozwinięciu kariery na światowej scenie muzycznej. 

Więcej o: