Tak Lewandowscy spędzają czas w Barcelonie. Tego nie zobaczycie na Instagramie Anny

Fotoreporterzy przyłapali Lewandowskich, jak w ostatnich dniach spacerowali po barcelońskim bulwarze z przyjaciółmi. Zobaczcie, jak wyglądają w rzeczywistości.

Oczy Polaków chyba nigdy nie były tak licznie zwrócone w kierunku Barcelony. Odkąd Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz katalońskiego klubu, w mediach stale przewijają się informacje na temat nowego życia jego rodziny w Hiszpanii. Ostatnio na jaw wyszło, że ich dom urządzany był przez znaną tiktokerkę, a Anna Lewandowska padła nawet ofiarą nieprzyjemnych plotek, jakoby miała odradzać mężowi podpisanie kontraktu z Paris Saint-Germain. Ponadto serwisy internetowe stale otrzymują kolejne zdjęcia rodziny kapitana polskiej reprezentacji. Widać na nich, jak aklimatyzują się w nowym miejscu zamieszkania.

Zobacz wideo Anna Lewandowska: "To było wielkie marzenie Roberta"

Tak Lewandowscy spędzają czas w Barcelonie. Tego nie zobaczycie na Instagramie

Wzgórza, morze, słoneczna pogoda... Nie dziwimy się, że Lewandowscy rezygnują ze spędzania wolnego czasu w luksusowym domu w Barcelonie. Chyba zakochali się w tamtejszych plażach, bo media otrzymały już kolejną porcję zdjęć, na którym dostrzegamy, jak z przyjaciółmi spacerują po bulwarach oraz po plaży.

Tak Lewandowscy spędzają czas w BarcelonieTak Lewandowscy spędzają czas w Barcelonie East News

Robert postawił tego dnia na pomarańczową koszulę w różowe wzory, czarne szorty oraz brązowe klapki. Anna natomiast zdecydowała się na lazurowy zestaw, na który składała się długa koszula oraz szorty. Kiedy wiatr zawiał nieco mocniej, trenerka miała problem z ujarzmieniem długich włosów, które spięła w kitkę. Na spacerze nie mogło zabraknąć oczywiście Klary i Laury, które przez jakiś czas były wiezione w wózki przez córkę przyjaciółki Anny.

POLECAMY: "Wszystko, żeby tylko pokazać". Anna Lewandowska nie wytrzymała i odgryzła się

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, tam znajdziecie więcej zdjęć Lewandowskich.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.