Lewandowscy przy przeprowadzce skorzystali z pomocy znanej influencerki. Pokazała nowe mieszkanie sportowców

Anna i Robert Lewandowscy aktualnie wiją nowe gniazdko w słonecznej Hiszpanii. W organizacji nowej przestrzeni pomogła im influencerka Agnieszka Witkowska, znana jako Architekt Porządku.

Ostatnie miesiące są dla Roberta Lewandowskiego i jego najbliższych niezwykle intensywnym okresem. Piłkarz właśnie zaczął karierę w legendarnym hiszpańskim klubie FC Barcelona. Wiązało się to z przeprowadzką z Niemiec na południe Europy. Jak przyznała trenerka,, Lewandowscy nadal wykańczają nowe mieszkanie. Wszystko wskazuje na to, że o pomoc przy urządzaniu nowej przestrzeni poprosili znaną influencerkę.

Zobacz wideo Anna Lewandowska: "To było wielkie marzenie Roberta"

Influencerka pokazała garderobę Lewandowskich. Ta kolekcja robi wrażenie

Agnieszka Witkowska, znana jako Architekt Porządku, na Instagramie pokazuje, jak odgracić i zorganizować przestrzeń. Ostatnie dni spędziła w Hiszpanii, gdzie pracowała nad tajemniczym projektem. Łatwo się domyślić, że chodzi o urządzanie nowego apartamentu Ani i Roberta Lewandowskich. Spostrzegawczy internauci wypatrzyli na relacji instagramerki psa znanych sportowców. Nie mają również wątpliwości, do kogo należy pokaźna kolekcja okularów przeciwsłonecznych.

 
Nasza tajemnicza wyprawa organizacyjna do Hiszpanii pewnie za chwilę straci na swojej tajemniczości. Organizujemy dom po przeprowadzce, ustalamy nowy układ rzeczy i sposób przechowywania, by rodzinie żyło się wygodnie i aby porządek rozgościł się w ich nowej przestrzeni. Garderoba jest już zorganizowana, a w rolce mały wycinek naszej pracy.

Pod nagraniem znajdziemy komentarze od internautów. Większość z nich jest zachwycona współpracą Witkowskiej z Lewandowskimi.

Aga, Jesteś mistrz, więc wiadomo, że mistrzowie muszą się wspierać.
Wiadomo, Lewandowscy. Już po psie można było się domyślić.
Wow! Urzędujesz u Lewych.

Swoją drogą, również jesteście oszołomieni rozmiarami kolekcji okularów Lewandowskich?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.