Dorota Stalińska trafiła do szpitala. Aktorka "Seksmisji" pokazała "tytanową stopę". To już jej kolejna poważna operacja

Dorota Stalińska przeszła, jak wylicza, kilkanaście zabiegów chirurgicznych. Ostatnia operacja pozostawiła w jej stopie tytanowe klamry. Dzięki nim aktorka mogła po przerwie powrócić do codziennych aktywności.

Dorota Stalińska ochoczo angażuje się w inicjatywy prozdrowotne. Zdobyła kwalifikacje promotorki zdrowia i od ponad 20 lat kieruje Fundacją Nadzieja, której działalność dotyczy zapobiegania wypadkom drogowym oraz pomocy osobom, które ucierpiały w takich zdarzeniach.

Zobacz wideo Red Lipstick Monster o guzie macicy

Dorota Stalińska demonstruje tytanowe klamry w stopie

Dorota Stalińska jest aktorką z imponującą filmografią. Szerszej publiczności znana jest z takich produkcji jak "Seksmisja", "Historia niemoralna", "Krzyk" czy "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". W 2023 roku widzowie zobaczą ją w "Chłopach" w reżyserii Doroty Kobieli. 

Artystka przyznaje, że los jej nie oszczędzał. Nie bez przyczyny nazywana jest "człowiekiem ze stali". Przeszła już śmierć kliniczną, całą serię skomplikowanych złamań, doświadczyła niedowładów kończyn, miała też uszkodzony mięsień serca i kręgosłup. Ten ostatni nawet trzy razy. W rozmowie z tygodnikiem "Angora" wyznała, że czuje się, jakby pięciokrotnie darowano jej życie. Jak podejrzewa, w jej ciele może nie być ani jednej całej kości.

 

Gwiazda ekranu obdarzona charakterystycznym schrypniętym głosem niedawno była hospitalizowana kolejny raz. I choć leżała tymczasowo unieruchomiona na wyciągu, to sądząc po wpisach na instagramowym koncie, humor jej nie opuszczał. Chwaliła nawet "cudną atmosferę" kliniki, w której była poddawana ostatnim zabiegom. Tym razem operowano jej dłoń i stopę.

 

Stalińska podzieliła się jeszcze jednym nietypowym kadrem. Zaprezentowała fanom zdjęcie rentgenowskie stopy po operacji palców, na którym widać wszczepione tytanowe klamry. Całość opatrzyła zestawem hasztagów, m.in. "#maraton", "#bieganie" i "#noweżycie".  

Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć aktorce zdrowia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.