Paweł Staliński uchodzi za przystojniaka, a jego dziewczyna? Będziecie zachwyceni. Prawdziwa PIĘKNOŚĆ

Paweł Staliński pojawił się na otwarciu studia tanecznego Michała Malitowskiego. Naszą uwagę zwróciła zwłaszcza jego piękna partnerka, która jest profesjonalną tancerką.

Paweł Staliński jest synem aktorki Doroty Stalińskiej, który większej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami". Szło mu w show na tyle dobrze, że w parze z Izabelą Janachowską doszedł aż do finału, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Od tego czasu wiele się w jego życiu zmieniło. Porzucił modeling, unika show-biznesu i zamiast tego realizuje swoje sportowe pasje, w tym także pasję do tańca. To właśnie dzięki niej poznał swoją dziewczynę Paulinę Janicką, z którą wybrał się na otwarcie studia Michała Malitowskiego.

Trzeba przyznać, że tancerka to klasyczna piękność. Ma niebotycznie długie nogi, blond włosy i promienny uśmiech. W długiej i dopasowanej do ciała sukience wyglądała naprawdę rewelacyjnie.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Staliński związany jest z Janicką nie tylko prywatnie. Zdobył z nią mistrzostwo Polski w kategorii Pro-Am (profesjonalista tańczy z amatorem). Para prowadzi też wspólnie firmę Dance Academy, która zajmuje się kompleksowym przygotowaniem państwa młodych do pierwszego tańca. 

Zaskoczeni?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.