Agnieszka Kaczorowska chwali się romantycznym ujęciem. Patrzymy na komentarz jej męża. Zapobiega plotkom o ciąży

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży? Jej mąż niepytany postanowił rozwiać potencjalne plotki.

Agnieszka Kaczorowska tegoroczne wakacje spędziła nad Bałtykiem. Na wyjazd zabrała męża i córki. Rodzina celebrytki nie była jednak sama, ponieważ spotkała się z fotografem, fryzjerem i makijażystką (wskazują na to oznaczenia na fotografiach). Teraz serialowa Bożenka pochwaliła się jednym z kadrów z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Uwagę skrada jednak nie zdjęcie, a komentarz męża celebrytki. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży

Agnieszka Kaczorowska na romantycznym ujęciu. Maciej Pela wyprzedza domysły fanów

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym w czułym uścisku pozuje z Maciejem Pelą. Fotografia urocza, ale wiele osób prawdopodobnie nie zwróciłoby na nią uwagi. Co innego na komentarz, który pozostawił pod nią mąż tancerki.

 

Pela zwrócił wszak uwagę, że jego dłoń nie spoczywa na brzuchu żony. Tym samym chciał zapobiec ewentualnym plotkom o kolejnej ciąży gwiazdy "Klanu". Przypomnijmy, że takim czułym gestem wiele gwiazd informowało o tym, że ich rodzina niebawem się powiększy.

Uwaga! Moja ręką spoczywa gdzieś w okolicy talii. Nie na brzuchu. Tak dla pewności wolę podkreślić - napisał.

Celebrytka była zachwycona słowami męża i okrasiła je roześmianymi emotikonami. Pod komentarzem Peli zaczęła się też dyskusja.

Oj, jaki ty jesteś zabawny. Bo każdy patrzy, gdzie jakiś koleś o nazwisku Pela trzyma rękę na Kaczorowskiej. I będzie hot plota, że trzyma rękę na brzuchu i trzecie dziecko. Uwierz, że są ciekawsze informacje niż wasz wyidealizowany na rzecz Instagrama związek - napisała jedna z internautek.

Pela nie wytrzymał i odpisał kobiecie:

Ja bym na twoim miejscu uruchomił ciśnieniomierz, bo skalę wywaliło - czytamy.

Komentarze Macieja PeliKomentarze Macieja Peli Screen agakaczor/Instagram

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy Pela wdał się w słowną przepychankę z internautami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.