Tak Joanna Kurska ubrała się na koncert dla wojska w TVP. Koszulka nie pasuje, ale spójrzcie na dół

Joanna Kurska pojawiła się z mężem na koncercie TVP z okazji Święta Wojska Polskiego. Musimy przyznać, że zaskoczyła stylizacją. Chyba głównie dlatego, że nigdy nie widzieliśmy jej w tak młodzieżowej wersji.

Co roku 15 sierpnia obchodzone w naszym kraju są dwa święta - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Wojska Polskiego. TVP postanowiło uczcić w szczególności to drugie, organizując koncert, który nadawany był na żywo z Elbląga. Choć na scenie nie dane nam było uświadczyć wokalnego talentu najpopularniejszych polskich gwiazd, pojedyncze twarze podjęły współpracę z TVP. Mowa chociażby o Kasi Moś czy Halinie Frąckowiak. Wśród tłumu zgromadzonego pod sceną można było dostrzec Jacka Kurskiego z żoną. Joanna postawiła na nietypową stylizację.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Młodzieżowa Joanna Kurska na koncercie piosenki wojskowej państw NATO w TVP

Koncert z okazji Święta Wojska Polskiego poprowadzili: Tomasz KammelKarolina Pajączkowska, Ida Nowakowska oraz Olek Sikora. W sieci niemałe kontrowersje wzbudził sam plakat, którym gospodarze pochwalili się w social mediach. I tak jak oni podczas specjalnej sesji zdjęciowej, podobnie ubrana była Joanna Kurska 15 sierpnia. Do koszulki moro, która, swoją drogą, absolutnie nie pasuje do całości, dopasowała elegancką marynarkę, szorty (choć być może była to spódniczka) i glany. Wybór butów zaskakuje chyba najbardziej, bo przełamuje elegancką część stylizacji i sprawia, że żona prezesa TVP wgląda naprawdę stylowo. Ponadto Joanna zdecydowała się na naturalną, wygodną fryzurę - zrezygnowała z rozpuszczonych włosów i spięła je w kitkę.

Jacek Kurski, Joanna KurskaJacek Kurski, Joanna Kurska AKPA

Joanna Kurska, Jacek KurskiJoanna Kurska, Jacek Kurski AKPA

Jeśli jesteście ciekawi, jak na scenie wypadły gwiazdy koncertu, koniecznie obejrzyjcie naszą galerię. Kasia Moś wyglądała na przykład jak Shakira. Serio, spójrzcie tylko na te włosy i sukienkę!

POLECAMY: Joanna Kurska ogrzewa się w blasku fleszu u boku Jacka. Stylizacja? Już ją widzieliśmy! Ale kopia

Więcej o: