Joanna Kurska ogrzewa się w blasku fleszu u boku Jacka. Stylizacja? Już ją widzieliśmy! Ale kopia

Joanna i Jacek Kurscy pojawili się w czwartek na gali wręczenia nagród XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Żona prezesa zarządu Telewizji Polskiej pomysł na stylizację zaczerpnęła chyba od samej Meghan Markle.

Więcej o żonach polskich polityków przeczytacie na Gazeta.pl

Na gali wręczenia nagród XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina pojawił się Andrzej Duda wraz z Agatą Dudą, a przemówienie prezydenta wywołało niemałe poruszenie wśród widzów. Na uroczystości nie mogło zabraknąć również Jacka Kurskiego, który chętnie pozował fotoreporterom w towarzystwie żony, Joanny Kurskiej. 

Jennifer Lopez, Oprah WinfreyOprah Winfrey nie miała czego jeść, a Dolly Parton mieszkała w leśnej ruderze

Zobacz wideo Meghan to królowa stylu!

Joanna Kurska niczym Meghan Markle. Stylizacje niemal identyczne! Która z nich nosi ją lepiej?

Joanna i Jacek Kurscy pozowali na ściance, przytulając się do siebie. Prezes Telewizji Polskiej był tak pochłonięty obecnością kamer, że zapomniał założyć maseczkę. Na gali wręczenia nagród pojawił się w prostym, czarnym garniturze, białej koszuli, a zamiast krawata miał przy szyi muszkę.

Stylizacja Kurskiej była również bardzo stonowana. Obszerną koszulę z długim rękawem połączyła z długą, czarną spódnicą o bardzo wysokim stanie. Patrząc na te zdjęcia, nie mamy wątpliwości, gdzie już widzieliśmy podobną kreację.

Królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta trafiła do szpitala!

W lutym 2019 roku Meghan Markle wzięła udział w gali Endeavour Fund Awards w Draper's Hall w Londynie. Żona księcia Harry'ego była wtedy w zaawansowanej ciąży. Podobnie jak Joanna Kurska, zdecydowała się na białą koszulę w połączeniu z długą, czarną spódnicą. Zresztą, spójrzcie sami!

Joanna Kurska, Meghan MarkleJoanna Kurska, Meghan Markle EastNews

Zdecydowanie bardziej stylowo ograła tę kreację Meghan, dobierając do niej dodatki oraz decydując się na spięte włosy. Myślicie, że Kurska na tyle zachwyciła się tym "lookiem", że postanowiła się zainspirować żoną księcia Harry'ego?

Więcej o: