Wiadomo, ile zarabia Wiktoria G±siewska. Kwoty zwalaj± z nóg

Wiktoria G±siewska to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w¶ród rodzimych aktorek. Stan ten, rzecz jasna, wymiernie przekłada się na zarobki młodej gwiazdy. Kwoty, jakie zgarnia, mog± zwalić z nóg.

Wiktoria Gąsiewska w filmach gra od dziecka, ale szersza publiczność poznała ją dzięki serialowi "Rodzinka.pl", gdzie wcieliła się w Agatę, dziewczynę Kuby Boskiego. Produkcja okazała się dla niej trampoliną do ogólnopolskiej kariery. Dziś filmografia aktorki zawiera już przeszło dwadzieścia pozycji, a liczba instagramowych obserwatorów przekroczyła magiczny milion. Wiktoria jest też chętnie zapraszana do udziału w popularnych programach telewizyjnych, jak "Taniec z Gwiazdami" czy "Dance Dance Dance", a nawet zaproponowano jej rolę spikerki w telewizji Polsat. I choć są niemal rówieśniczkami, Gąsiewską coraz częściej typuje się na zastępczynię Julii Wieniawy.

Rekordowe stawki w 'Tańcu z Gwiazdami'. Oni zarobili najwięcejW "Tańcu z Gwiazdami" zarobili fortunę. Rekordzistka zostawiła wszystkich w tyle

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska zdradza, jak pielęgnuje swoje włosy

Wiktoria Gąsiewska zarabia krocie

Tak liczne medialne sukcesy muszą iść w parze z odpowiednio wysokimi zarobkami. Pomponik postanowił wziąć pod lupę finanse 23-latki i okazało się, że sytuacji majątkowej mogą jej pozazdrościć także dużo bardziej doświadczone koleżanki z branży.

Jak dowiedział się "Fakt", swego czasu G±siewska otrzymywała ok. 2 tys. złotych za dzień zdjęciowy na planie "Rodzinki.pl". Była to jednak stawka, jaką zwykle otrzymują dziecięcy aktorzy, dziś gwiazda może liczyć na o wiele lepsze zarobki.

Większe wrażenie robi jej dniówka z "Dance Dance Dance". W końcu 8 tys. złotych za odcinek to nie w kij dmuchał. Ale te naprawdę gigantyczne pieniądze związane są z kampaniami reklamowymi. Wiktoria jako twarz jednej z wiodących marek kosmetycznych otrzymała podobno okrągłe 200 tys. Do tego należy dołożyć liczne współprace reklamowe, których na jej Instagramie nie brak. Firmowała swoją twarzą m.in. popularny napój gazowany w niebieskich puszkach.

Wiktoria GąsiewskaGąsiewska się z kimś spotyka? Informator uchyla rąbka tajemnicy

Nic dziwnego, że aktorka mogła pozwolić sobie na zakup, który dla większości jej rówieśników pozostaje w sferze marzeń - własne mieszkanie. Wygląda na to, że Wiktoria ma głowę na karku i dobrze inwestuje zarobioną fortunę.

Więcej o: