Wiktoria Gąsiewska ma już nowego partnera? "Widać, że oboje bardzo się cieszą"

Wiktoria Gąsiewska była ostatnio widziana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Okazuje się, że mężczyzna też jest aktorem i kobieta świetnie się z nim dogaduje. "Doskonale się rozumieją" - przekazał informator.

Wiktoria Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim rok temu i prawdopodobnie teraz aktorka nie musi już narzekać na bycie singielką. Według doniesień medialnych Gąsiewska coraz częściej jest widywana w towarzystwie kolegi po fachu, Jaspera Sołtysiewicza. Kobieta miała go poznać na planie "Barw szczęścia". Podobno od razu się polubili. Informator zdradził nawet coś jeszcze.

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Gąsiewską. "Śniadania są jej konikiem"

Wiktoria Gąsiewska ma zajęte serce? Informator zdradza szczegóły

Według najnowszych plotek Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz podobno zaczęli się spotykać także po pracy, co miało ich bardzo do siebie zbliżyć. Jak podaje informator tygodnika "Świat i Ludzie" bardzo lubią ze sobą współpracować:

Ale w żadnym wypadku to nie jest typ podrywacza. Jest spokojny, zrównoważony, koleżeński, z sercem na dłoni. Nie znam osoby, która by o nim źle mówiła. Z Wiktorią doskonale się rozumieją i widać, że oboje bardzo się cieszą, gdy mają grać razem jakąś scenę - podkreślił jeden z aktorów, który zna Sołtysiewicza.

Później informator dodał:

Wiktorią doskonale się rozumieją i widać, że oboje bardzo się cieszą, gdy mają grać razem jakąś scenę.

Wiktoria Gąsiewska - związki

Aktorka na początku była związana z Adamem Zdrójkowskim. Później do sieci trafiły zdjęcia paparazzi, któzy przyłapali aktorkę w czułych objęciach podczas imprezy z jej partnerem tanecznym z show "Taniec z Gwiazdami". Bawiła się wtedy w towarzystwie tancerza Jakuba Lipkowskiego. Później spotykała się z Patrykiem Cebulskim, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.