Ilona Ostrowska bez makijażu i z nową fryzurą. "Ścięłam sobie grzywkę"

Długie, lekko falujące brązowe włosy zawsze były wielkim atutem Ilony Ostrowskiej. Fanom "Rancza" trudno wyobrazić sobie idolkę w innym wydaniu. Ona postanowiła tymczasem zaszaleć z wizerunkiem. Miała ku temu konkretny powód.

Ilona Ostrowska, kojarzona przede wszystkim jako Amerykanka Lucy z serialu "Ranczo", prywatnie rzadko eksperymentuje z wyglądem. Wie, w jakim wydaniu prezentuje się najlepiej. Lekki makijaż dzienny i długie, zadbane włosy – to jej znaki rozpoznawcze.

Jennifer Lopez Heidi KlumMają 50 lat. Steczkowska, Lopez, Klum czerpią z życia

Zobacz wideo Marina i jej fryzjerskie inspiracje

Ilona Ostrowska pokazuje efekty ostrego cięcia

Telewizyjna gwiazda postanowiła jednak nieco zaszaleć i poddać się metamorfozie – zafundowała sobie grzywkę, bardzo twarzową zresztą. Zmiana uczesania była elementem przygotowań do roli "sklepowej Zosi" w przedstawieniu "Big Bang", który wystawiany będzie na deskach stołecznego "Och-Teatru".

Niby nic nadzwyczajnego, wcielanie się w sceniczne postacie wymaga niejednokrotnie zdecydowanie większych poświęceń, ale zaskoczyć może fakt, że Ilona sama chwyciła za nożyczki. A to śmiały ruch. Efektami tych działań pochwaliła się na Instagramie:

Ścięłam sobie dzisiaj grzywkę, co zapowiada nadejście Zosi – sklepowej – napisała.
 

Serialowa Lucy wyjaśniła, że czasami musi obcinać się sama, za co przeprosiła Marylkę, swoją fryzjerkę. Ta odpisała, że już się do tego przyzwyczaiła.

Fotografia zachwyciła wielbicieli Ostrowskiej, zwłaszcza że pokazała się na niej w wersji naturalnej. Pod adresem 48-letniej aktorki posypały się komplementy:

Dziewczynka!
Pani Ilono, pani bardzo dobrze z grzywką.
Jaka piękna!
Szaleństwo z niedowierzaniem – pisali fani.

"Ranczo". Będzie kontynuacja? Serialowa Michałowa zabrała głos

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyznać im rację.

Więcej o: