Jennifer Lopez i Ben Affleck mają przerwę. Od ślubu minęły trzy tygodnie

Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się zaledwie trzy tygodnie temu, ale już będą mieli okazję za sobą zatęsknić. Para postanowiła się na jakiś czas rozdzielić i skupić na zobowiązaniach zawodowych.

Amerykańskie media donoszą o dłuższej przerwie, która czeka teraz Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Zaledwie trzy tygodnie po ślubie świeżo upieczeni małżonkowie postanowili teraz skupić się na indywidualnych projektach. Jak donosi redakcja "Hollywood Life", rozłąka wynika ze zobowiązań zawodowych, a nie kryzysu. 

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Jennifer Lopez Ben AffleckAffleck i Lopez namiętnie się całują. Obok córka aktora. Współczujemy

Po podróży poślubnej Jennifer Lopez i Bena Afflecka czeka rozłąka. Muszą teraz skupić się na zawodowych obowiązkach

Powrót Bennifer po niemal dwóch dekadach od rozstania, to jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Tym razem zakochani, którzy odnaleźli się na nowo, postanowili długo nie czekać i szybko wzięli ślub. W lipcu odbyła się prywatna uroczystość w kaplicy w Las Vegas, na którą zaproszeni zostali tylko najbliżsi. Wydarzenie do ostatniego momentu utrzymywane było w tajemnicy. Po weselu przyszedł czas na podróż poślubną, podczas której słynna para nie rozstawałą się nawet na krótko. Jennifer i Ben wybrali się do romantycznego Paryża. Teraz jednak czeka ich praca, a co za tym idzie - na pewien czas będą musieli się rozdzielić. 

 

Kalendarz gwiazdorskiej pary jest naprawdę wypełniony po brzegi. Jennifer Lopez ma teraz w planach trasę koncertową. Z kolei Ben Affleck jest wziętym aktorem, ale także reżyserem filmowym i jego najbliższe produkcje są zlokalizowane w różnych zakątkach świata. Małżonkowie zdają się jednak rozumieć, że taka przerwa dobrze im zrobi i tylko scali ich związek. Zdążą po prostu za sobą zatęsknić. W szczęście pary wątpi jednak były mąż Lopez, Ojani Noa. Mężczyzna zdążył już pokusić się o dość gorzki komentarz. 

Życzę jej i Benowi wszystkiego najlepszego, ale nie jestem przekonany, że to będzie trwałe. Jen uwielbia być zakochana, ale była zaręczona sześć razy. Ben jest mężem numer cztery. Ja byłem mężem numer jeden, a ona powiedziała mi, że jestem miłością jej życia. Kiedy leżeliśmy w łóżku w noc poślubną, powiedziała, że będziemy razem na zawsze - powiedział Ojani Noa dla "Daily Mail".

.Ben Affleck i Jennifer LopezMałżeństwo Lopez i Afflecka nie przetrwa? Jej były mąż pisze czarne scenariusze

Więcej o: