Jennifer Lopez i Ben Affleck namiętnie się całują. Obok córka aktora. Współczujemy jej

Jennifer Lopez i Ben Affleck nie szczędzą sobie czułości podczas pobytu w Paryżu. Świeżo poślubiona para została przyłapana podczas pocałunków w towarzystwie nastoletniej córki aktora.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w pełni korzystają ze swojego miesiąca miodowego, który spędzają w Paryżu. Nowożeńcy pobrali się 16 lipca podczas kameralnej ceremonii w Las Vegas i kilka dni później wyjechali do stolicy Francji, aby świętować zmianę stanu cywilnego. Media co rusz publikują zdjęcia zakochanych, którzy nie szczędzą sobie czułości w czasie romantycznych kolacji i spacerów po mieście. Tym razem zostali przyłapani na gorących pocałunkach w towarzystwie 16-letniej córki aktora. 

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Jennifer Lopez i Ben Affleck wymieniają pocałunki na oczach nastoletniej córki aktora

Szczęśliwa para została zauważona podczas kolacji w jednej z paryskich restauracji. Towarzyszyła im starsza córka aktora, Violet. W pewnym momencie Jennifer i Ben wymienili namiętny pocałunek na oczach nastolatki. Sądząc po szerokim uśmiechu i braku jakiejkolwiek innej reakcji z jej strony, można przypuszczać, że podobne widoki nie są dla niej żadnym zaskoczeniem. 

Podczas wizyty w stolicy Francji parze towarzyszy także druga córka aktora, trzynastoletnia Seraphina Affleck, oraz dziecko Lopez - 14-letnia Emme Muniz. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck w podróży poślubnej. Nie mogli oderwać od siebie rąkJennifer Lopez i Ben Affleck w podróży poślubnej. Nie mogli oderwać od siebie rąk

Informacja o niespodziewanych zaślubinach gwiazdorskiej pary okazała się dużym zaskoczeniem dla fanów. Ponoć Jennifer Lopez i Ben Afflek planują drugą, znacznie większą ceremonię w najbliższej przyszłości. Związek zalegalizowali jednak podczas małej uroczystości. Tym samym po niemal 20 latach rozłąki udało im się stanąć na ślubnym kobiercu.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w ParyżuAffleck rozkleił się podczas miesiąca miodowego. Chlipał na ramieniu Lopez

Więcej o: