Krzysztof Ibisz wrzucił zdjęcie z ciążowej sesji żony. Bluzka rozpięta, brzuch piękny. Efekt powala

Joanna Kudzbalska-Ibisz wzięła udział w sesji ciążowej z Krzysztofem Ibiszem. Na jednej z relacji, którą udostępnił prezenter telewizyjny, widać piękne ciążowe krągłości przyszłej mamy.

Joanna Kudzbalska-Ibisz za niedługo powita na świecie pierwsze dziecko, którego ojcem jest Krzysztof Ibisz. W związku z tym para często dzieli się w mediach społecznościowych uroczymi kadrami z życia codziennego. Tym razem prezenter telewizyjny i jego żona opublikowali na Instagramie relację z sesji ciążowej. Joanna Kudzbalska-Ibisz zachwyca ciążowymi krągłościami.

Zobacz wideo Czy karmienie piersią zabezpiecza przed ciążą?

Joanna Kudzbalska-Ibisz olśniewa w ciąży. W białej stylizacji wyglądała po prostu bosko

Już niedługo na świecie szczęśliwi rodzice powitają wspólnego potomka. Będzie to pierwsze dziecko Joanny Kudzbalskiej-Ibisz (Krzysztof Ibisz doczekał się już dwóch synów - 23-letniego Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler oraz 16-letniego Vincenta, którego matką jest Anna Nowak). Z okazji zbliżającego się rozwiązania prezenter telewizyjny oraz jego żona opublikowali InstaStories, na których podzielili się zdjęciami z backstage'u sesji zdjęciowej. Efekty powalają na kolana.

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska-IbiszKrzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska-Ibisz Instagram / Krzysztof Ibisz screen

Zdjęcie na czarnym tle wygląda bardzo elegancko, a stylizacja młodej mamy skradła nasze serca. Kobieta miała na sobie ciekawą bluzkę z koronki, którą styliści rozpięli na jej gołym ciele. Całość prezentowała się sensualnie i bardzo pięknie. Z tyłu znalazł się Krzysztof Ibisz, który przytula ukochaną.

Różnica wieku to dla nich żaden problem

57-letni Krzysztof Ibisz nie przejmuje się uwagami innych na temat swojego związku. Joanna Kudzbalska-Ibisz jest bowiem młodsza od mężczyzny aż o 27 lat. Para udowadnia, że wiek w przypadku prawdziwej miłości nie ma absolutnie żadnego znaczenia.