Anna Wendzikowska ma nowy tatuaż. "To początek czegoś nowego?". Zareagowała

Anna Wendzikowska pochwaliła się nagraniem z wakacji. Jednak to nie rajskie widoki zwróciły uwagę jednej z internautek. Dziennikarka dostała pytanie o tatuaż, który pojawił się na jej plecach.

Anna Wendzikowska bardzo często podróżuje do różnych tropikalnych miejsc. Niedawno wraz z córkami odpoczywała na Mauritiusie. Prezenterka oczywiście pochwaliła się na Instagramie zdjęciami i nagraniami z wyjazdu. Pod najnowszym wakacyjnym postem, oprócz wielu komplementów, otrzymała pytanie o symbolikę tatuażu, który ma na plecach. Co odpowiedziała? 

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o podróżach. Jak jej córki reagują na latanie samolotem?

Fanka zwróciła uwagę na tatuaż Anny Wendzikowskiej

Na krótkim nagraniu możemy zobaczyć, jak ubrana w białą sukienkę z odkrytymi plecami Anna Wendzikowska w towarzystwie córek bawi się podczas wakacyjnego rejsu.

 

Jedna z komentujących osób zauważyła, że prezenterka ma na plecach tatuaż. Internautka, korzystając z okazji, postanowiła zapytać o jego symbolikę. 

Aniu, czy tatuaż na plecach jest początkiem czegoś nowego? Trzymam kciuki.

Dziennikarka nie pominęła tego pytania i zaspokoiła ciekawość fanki. 

Tak - odpowiedziała krótko. 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Instagram/@aniawendzikowska

Przypomnijmy, 4 sierpnia Anna Wendzikowska w opublikowanym na Instagramie wpisie poinformowała, że po 15 latach odchodzi z "Dzień dobry TVN". Dwa dni później udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, czym będzie się teraz zajmować.

Mam dużo planów. Mam dwie marki, kończę książkę, od kilku miesięcy nagrywam kolejne odcinki podcastu, który wystartuje jesienią, więc pustki nie odczuję. Będzie mi brakowało wywiadów z aktorami, bo uwielbiałam to, ale wierzę, że z tym nie żegnam się na zawsze. Czasem odrobina pustki jest potrzebna, żeby zrobić miejsce na coś nowego, bardziej spójnego ze mną - powiedziała w rozmowie z "Faktem"

Jak widać, pomimo odejścia z "Dzień dobry TVN", czeka ją mnóstwo pracy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.