Siostra Sary Boruc jest w ciąży. Ines ma już spory brzuch

Siostra Sary Boruc podzieliła się cudowną wiadomością na Instagramie. Ines Mannei wyznała, że jest w ciąży. Udostępniła przy tym zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem.

W maju siostra Sary Boruc wyszła za mąż. Wybrankiem Ines Mannei jest biznesmen z marketingu internetowego Cezary Lach. Żona piłkarza skrzętnie relacjonowała całą uroczystość w mediach społecznościowych. Fani mogli się dowiedzieć między innymi, że panna młoda podczas wesela aż trzy razy zmieniała kreację. Teraz Ines wyznała na Instagramie, że jest w ciąży.

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

prezentacja Roberta LewandowskiegoPrezentacja Lewandowskiego. Anna, mama i siostra zadały szyku w Barcelonie

Siostra Sary Boruc podzieliła się ciążowym zdjęciem

Gdy zajrzymy na Instagram Ines, w oczy rzuca się duża liczba zdjęć przedstawiających jej ślub. Najnowszą fotką siostra Sary podzieliła się na InstaStories. Widzimy na niej, jak przegląda się w lustrze. Ines ma wyraźnie zaokrąglony brzuch. 

Dziecko w drodze.

Ines ManneiInes Mannei instagram.com/ inessinbymannei

Zobacz również: Sara Boruc i jej siostra pomyliły pokaz mody z klubem. Krótki top, czapka z daszkiem... Niżej też "ciekawie"

Do tej pory celebrytka nie zdradziła żadnych szczegółów ciąży. Nie wiemy, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Przyszłej mamie z całego serca gratulujemy. 

Sara Boruc współpracuje z siostrą. Razem prowadzą biznes

Miłość do mody siostry Mannei najwidoczniej mają w genach. Wspólnie założyły firmę produkującą biżuterię - SIN by Mannei. Z kolei Sara Boruc z powodzeniem odnalazła się w projektowaniu ubrań dla marki. Jej projekty noszą takie gwiazdy jak Kendall Jenner, Alessandra Ambrosio czy Hailey Bieber. Nie powinien zatem nikogo zdziwić fakt, że w czasie wesela siostra Sary Boruc pokazała się w trzech różnych kreacjach. 

'Wiadomości' TVP1 - Danuta HoleckaInternauci miażdżą "Wiadomości" TVP. Takiej wpadki dawno nie było

Więcej o: