U Anny Komorowskiej na imieninach bawi się Bronisław i cała rodzina. Uśmiech nie schodził z jej twarzy

Anna Komorowska hucznie obchodziła imieniny razem z mężem Bronisławem Komorowskim i z przyjaciółmi. Solenizanci bawili się w Budzie Ruskiej.

Anna Komorowska była pierwszą damą RP w latach 2010-2015. Małżonka byłego prezydenta i polityka, Bronisława Komorowskiego niedawno obchodziła imieniny. Postanowiła wyprawić je wspólnie z mężem. Para obchodzi swoje święta w podobnym okresie, dlatego zawsze starają się wyprawiać je razem. Tym razem zaprosili gości do domu w Budzie Ruskiej. Była muzyka na żywo, bogato zastawione stoły i co najważniejsze pogoda dopisała, tak samo, jak nastroje.

Zobacz wideo Czy prezydent Duda przyjął właściwą postawę wobec konfliktu w Ukrainie? Bronisław Komorowski ocenia

Komorowscy świętowali wspólnie imieniny. Uśmiechom nie było końca

Anna Komorowska promieniała podczas przyjęcia imieninowego, które zorganizowała na działce za domem. Była pierwsza dama miała na sobie białe spodnie i ciemno-szarą bluzkę w kwiaty. Drugi solenizant, Bronisław Komorowski miał na sobie białą koszulę i beżowe spodnie. Widać, że goście dopisali, pojawiali się licznie, każdy elegancko ubrany. Komorowscy ochoczo, z otwartymi ramionami, witali się z rodziną i przyjaciółmi. Przytulasom i całusom nie było końca. Nie zabrakło także prezentów dla małżonków. 

W ogrodzie rozłożono duży biały namiot, w którym odbyło się przyjęcie. Krzesła zostały przyozdobione białymi pokrowcami. Wieczór umiliła muzyka na żywo. Grano na niezwykłym i egzotycznym instrumencie zwanym cajonem. Po podwórku biegały psy, wszystko miało iście sielankowy charakter. Należy pamiętać, że imieniny w domu Komorowskich obchodzone są hucznie i stały się prawdziwą letnią tradycją w domu w Budzie Ruskiej.

Zdjęcia z imprezy znajdziecie w artykule Super Expressu.

Trzeba brać przykład z byłej pierwszej damy i prezydenta i korzystać z każdej okazji do świętowania. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.