Sandra Kubicka pochwaliła się zdjęciem z mamą i babcią. "Jak siostry!"

Sandra Kubicka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pokazała mamę i babcię. Internauci od razu zauważyli uderzające podobieństwo między kobietami. "Piękne z was dziewczyny, jak siostry!" - napisała fanka.

Sandra Kubicka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z najbliższymi kobietami. Pozowała na fotografii z mamą i babcią. Razem stały na schodach luksusowego hotelu w Turcji. Fani modelki od razu zauważyli, że Sandra Kubicka to skóra zdjęta z matki. Zwrócili na to uwagę w komentarzach, przy okazji komplementując całą trójkę.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o Baronie i Blance Lipińskiej. "Jestem w szoku, jaką przemianę przeszedł"

Sandra Kubicka pokazała rodzinę. "Trzy generacje. Mama, babcia i ja"

Modelka nieczęsto pokazuje na Instagramie zdjęcia bliskich. Oprócz fotografii z romantycznych wakacji czy kampanii reklamowych, na próżno szukać intymnych kadrów. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i zaprezentowała obserwatorom mamę i babcię. Trudno nie było odnieść wrażenia, że Sandra Kubicka jest bardzo podobna do matki. Fani zauważyli to od razu i w komentarzach pod rodzinnym postem pisali:

Mama jak starsza siostra.
Piękne z was dziewczyny, jak siostry! - pisali zachwyceni fotografią.

Zobacz też: Sandra Kubicka miażdży celebrytów. Zaproponowała im, gdzie mogą znaleźć pracę

 

Jeden z internautów podkreślił także, że na fotografii widać kobiety, które są w bardzo dobrych relacjach ze sobą. Napisał:

Masz szczęście, że masz tak piękną rodzinę. Widać, że świetnie się ze sobą dogadujecie.

Modelka spędza teraz wyjątkowy czas z rodziną i jak sama przyznała na InstaStories, są to ich pierwsze wspólne wakacje. Przekazała też, że jej babcia pierwszy raz leciała samolotem i była w związku z tym bardzo podekscytowana.

Dostrzegacie podobieństwo między kobietami? Kogo waszym zdaniem Sandra przypomina bardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.