Maffashion w bikini. Fan patrzy na oczy: "Widać zmęczenie". Odpowiedziała

Maffashion powoli próbuje wrócić do normalności po serii afer, która królowała w mediach w ostatnich tygodniach. Influencerka właśnie opublikowała zdjęcie w bikini z sesji popularnej marki. Jeden z fanów zwrócił jednak uwagę na coś innego niż ciało. Julia szybko zareagowała.

Maffashion miała ostatnio ciężki czas, ale wygląda na to, że zdecydowała oddzielić przeszłość grubą kreską i zacząć wszystko od nowa. Pierwszym krokiem była diametralna zmiana fryzury i powrót do "starej, dobrej Maff". Influencerka zdecydowała się powrócić do różowego koloru włosów, który dobrze już znała z czasów sprzed związku z Fabijańskim. Odmieniona ruszyła pełną parą do pracy i właśnie opublikowała efekty nowej kampanii. Na zdjęciach pozuje w kusym bikini. Jeden z fanów skomentował fotografię i zwrócił uwagę na coś zupełnie innego niż ciało.

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

Maffashion pozuje w bikini. Fani zaniepokojeni jej figurą. OdpowiedziałaMaffashion milczy, ale wszystko się na niej odbija. "Schudłaś". Podjęła temat

Maffashion opublikowała zdjęcie w bikini. Fan zwrócił uwagę na coś ważnego. Julia odpowiedziała

Maffashion wzięła udział w kampanii zdjęciowej popularnej marki. Na fotografiach pozuje na basenie miejskim w wyciętym bikini. Influencerka pokazała też nowy kolor włosów - efekt metamorfozy z poprzedniego tygodnia. Na większości zdjęć widzimy uśmiechniętą dziewczynę, która, zdawałoby się, wiedzie życie marzeń. Trudno jednak ukryć, że ostatnio przeszła wiele. Rozstanie, zdrady i niekończące się afery - całe to przedstawienie działo się na oczach tysięcy obserwatorów. Jeden z fanów słusznie zauważył zmęczone oczy Julii. Influencerka od razu odpowiedziała. 

Widać zmęczenie w spojrzeniu - skomentował fan. 
Możliwe - odpowiedziała Julia. 

Wygląda na to, że jeszcze chwilę zajmie Julii dojście do siebie po tak ciężkim przeżyciach. Fani docenili też formę celebrytki. 

Pięknie wyglądasz! Tak dziewczęco i promiennie.
Wow, kapitalna ta sesja. A na którym basenie? Kadry światowe.
Ta sesja to jakiś totalny sztos. Widać, że dobry fotograf, nie wspominając o modelce - czytamy w komentarzach. 

Fani skomplementowali ciało Maffashion i zwrócili uwagę, że zdjęcia nie zostały poddane obróbce graficznej. Doceniono naturalną sylwetkę i fakturę skóry, którą ostatnio trudno dostrzec na perfekcyjnie "wyprasowanych" ciałach modelek. 

 
 

Maffashion przeszła metamorfozę. Diametralnie zmieniła fryzurę. Co za kolor!Maffashion diametralnie zmieniła fryzurę. Ma nowy kolor. Zaszalała

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Rafalala zdradza, jak "kazała" Fabijańskiemu do siebie mówić. Na koniec uderzyła w Maffashion

Więcej o: