Maffashion milczy, ale wszystko się na niej odbija. "Schudłaś". Podjęła temat

Maffashion po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim nie zniknęła z show-biznesu. Jednak konsekwentnie nie komentuje namnażających się plotek. Zamiast tego pochwaliła się efektami nowej sesji zdjęciowej, do której pozowała w bikini. Fani zauważyli, że jej figura się zmieniła.

Życie Maffashion w ostatnim czasie wywróciło się do góry nogami. Gwiazda została singielką i samodzielną mamą po głośnym rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim, które odbyło się w atmosferze skandalu. Krótko po wydaniu oświadczenia i potwierdzeniu, że nie są już razem, celebrytka udała się do zaprzyjaźnionej fryzjerki i zafundowała sobie metamorfozę. Teraz influencerka pochwaliła się efektami letniej sesji zdjęciowej, do której zapozowała w bikini. Jednak przed spostrzegawczymi fanami nic się nie ukryje. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najgłośniejsze rozwody gwiazd. Małżeństwo Brada Pitta ucierpiało przez alkohol. Polscy Beckhamowie rozstali się po zdradzie

Zobacz wideo Maffashion wydała oświadczenie i potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Maffashion pozuje w bikini. Fani zaniepokojeni jej figurą. Odpowiedziała 

Maffashion opublikowała na Instagramie efekty basenowej sesji zdjęciowej. Do zdjęć zapozowała w mocno wyciętym bikini w wężowy wzór. Gwiazda dwa lata temu urodziła syna Bastiana i bardzo szybko wróciła do formy. Podkreślała jednak przy tym, że w przypadku każdej kobiety ten proces będzie wyglądał inaczej, a ciąża zmienia ciało. Kuczyńska jednak nie przejmuje się rozstępami i z dumą je pokazuje. 

A jutro całość basenowej sesji. Zrobiliśmy też spoko wideo - napisała.
 

Fani w komentarzach pośpieszyli z komplementami, Niektórzy byli też zauważyli, że Maffashion schudła. 

Wow! Julia wyglądasz cudownie.
Kochana chyba schudłaś, ale i tak wyglądasz świetnie - napisała jedna z internautek.

Maffashion pośpieszyła z odpowiedzią. Nie ukrywała, że wpływ na utratę wagi miały ostatnie wydarzenia z jej życia, a także stres.

Trochę stresu za dużo ostatnio - napisała Julia Kuczyńska.

Maffashion pozuje w bikini. Fani zaniepokojeni jej figurą. OdpowiedziałaMaffashion pozuje w bikini. Fani zaniepokojeni jej figurą. Odpowiedziała Fot. Instagram/ maffashion_official

Przy okazji Maffashion mogła liczyć na ciepłe słowa i wsparcie fanów, którzy podkreślili, że po każdej burzy wychodzi słońce i nie inaczej będzie w jej przypadku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.