Paulina Krupińska rozbawiona zachowaniem córki. "Proszę, co za modelka"

Wszystko wskazuje na to, że córka Pauliny Krupińskiej pójdzie w ślady mamy i zostanie modelką. Siedmiolatka już teraz bardzo interesuje się modnymi dodatkami.

Paulina Krupińska w towarzystwie córki odwiedziła atelier duetu Paprocki & Brzozowski. Prowadząca "Dzień dobry TVN" wybierała kreację na kolejną galę. Tego dnia show jednak skradła jej siedmioletnia córka. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska dostała reprymendę od Ani Lewandowskiej. Poszło o SMS-a

Córka Pauliny Krupińskiej przechadza się w bardzo wysokich szpilkach 

Paulina Krupińska regularnie dzieli się z internautami ciekawostkami z życia prywatnego i zawodowego. Niedawno na jej instagramowym profilu mogliśmy zobaczyć relację z pobytu na Majorce, gdzie wraz z mężem i dziećmi odpoczywała w rezydencji Anny i Roberta Lewandowskich

Po powrocie do Polski prezenterka wróciła do obowiązków i rozpoczęła przygotowania do następnej imprezy branżowej. W celu znalezienia idealnej sukni poszła do atelier duetu Paprocki & Brzozowski. Tego dnia towarzyszyła jej również siedmioletnia córka Antonina. Na zdjęciach i nagraniach, które Krupińska wrzuciła do sieci widać, że dziewczynka świetnie się tam bawiła. Z zaciekawieniem przeglądała piękne kreacje, a nawet przechadzała się w bardzo wysokich szpilkach mamy. 

Proszę, co za modelka - powiedziała Paulina Krupińska na InstaStories. 

Zachowanie siedmiolatki zachwyciło również Mariusza Brzozowskiego, który w opublikowanej na Instagramie relacji napisał wprost:

No i wyrosła godna następczyni. Tylko buty na razie za duże.   

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram/@pkrupinska

Dzieci Pauliny Krupińskiej. Prezenterka rzadko pokazuje ich twarze  

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się 26 lipca 2018 roku. Para wspólnie wychowuje siedmioletnią córkę Antoninę i pięcioletniego syna Jędrzeja. Prowadząca "Dzień dobry TVN" rzadko pokazuje ich zdjęcia i stara się raczej ukrywać twarze pociech.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.