Olga Kalicka pochwaliła się, jak udekorowała balkon. Co za klimat

Olga Kalicka pokazała, jak urządziła balkon. Przy okazji poinformowała fanów, że przeprowadziła się do nowego mieszkania.

Wiele znanych osób chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, jako urządzili cztery kąty. Do tego grona należy również Olga Kalicka. Aktorka w opublikowanej na Instagramie relacji zaprezentowała fanom fragment balkonu i zapowiedziała, że niebawem pokaże jeszcze więcej kadrów z nowego mieszkania.  

Zobacz wideo Olga Kalicka zagrała u Dody w "Dziewczynach z Dubaju". "Jestem jej wdzięczna"

Klimatyczny balkon w nowym mieszkaniu Olgi Kalickiej. "Jest pięknie"  

Olga Kalicka aktywnie prowadzi instagramowe konto i regularnie dzieli się z internautami informacjami o sobie. Tym razem wrzuciła kadr ze swojego mieszkania, a dokładniej z balkonu i pochwaliła się, co się na nim znalazło. 

Aktorka zadbała o to, aby ta część jej czterech kątów była bardzo klimatyczna i nie ukrywa, że jest zadowolona z tego, jak go zaaranżowała. Na podłodze poustawiane są wiklinowe donice, w których znajdują się przepiękne świeże różnokolorowe kwiaty i rośliny. Oprócz tego gwiazda serialu "Rodzinka.pl" powiesiła na szklanej balustradzie lampki, co jeszcze bardziej dodaje temu miejscu uroku.  

Może i na "blokowisku" ale i tak jest pięknie - napisała Kalicka na Instagramie.  

Korzystając z okazji, Kalicka zdradziła również, że jakiś czas temu zmieniła miejsce zamieszkania.

Przeprowadziłam się do nowego mieszkania i wciąż jeszcze się urządzam, ale wszystko tak opornie idzie. Postaram się za jakiś czas pokazać zmiany w moim nowym gniazdku - czytamy na InstaStories. 

Życzymy jej zatem powodzenia w aranżacji wnętrz i czekamy na kolejne kadry z nowego mieszkania.

Olga KalickaOlga Kalicka Instagram/@olgakalicka

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o: