Barron Trump dorastał z dala od mediów. Syn Donalda i Melanii ma już 16 lat. Przerósł ojca o głowę

Nastoletni Barron Trump raczej stroni od mediów i w towarzystwie znanych rodziców pojawia się jedynie podczas najważniejszych wystąpień. W Nowym Jorku odbyła się ceremonia pożegnalna Ivany Trump, która zmarła 14 lipca. Najmłodszy syn byłego prezydenta USA skupił na sobie całą uwagę.

Donald Trump doczekał się gromadki dzieci z trzema różnymi kobietami. Polityk przez 15 lat był związany z Ivaną Trump, która urodziła mu trójkę pociech. Najmłodszy z rodzeństwa, Barron Trump, który jest owocem związku Donalda z Melanią Trump, nie poszedł w ślady starszej siostry Ivanki. Ta bardzo szybko wyraziła chęć pomocy ojcu w licznych biznesach. 16-latek natomiast unika życia w blasku fleszy i chroni swoją prywatność. Swego czasu spekulowano, że ten ma nienawidzić swojej rodziny i jest przez nich nieszczęśliwy. Dawno niewidziany Barron zwrócił na siebie uwagę innych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo Wszystkie pieniądze Donalda Trumpa. Uderzenie w "Trump brand" nie będzie wcale najgorsze [OKO NA ŚWIAT]

Dawno niewidziany Barron Trump. Zmężniał i mierzy niemal dwa metry

W kościele rzymskokatolickim St. Vincent Ferrer na Upper East Side na Manhattanie zebrali się bliscy Ivany Trump, aby uczcić jej pamięć podczas mszy pogrzebowej. Obok Donalda Trumpa i Melanii Trump po długiej nieobecności, publiczne wystąpienie zaliczył również Barron Trump. 16-latek bardzo się zmienił od czasu, gdy razem z rodzicami musiał wyprowadzić się z Białego Domu. Niesamowicie spoważniał, a uwagę zwraca jego imponujący wzrost. Nastolatek już teraz przewyższa ojca o głowę, zresztą jak i pozostałych członków rodziny. 

Rodzina Trumpów po mszy żałobnej w intencji Ivany Trump, pierwszej żony Donalda. Na zdjęciu od lwej: Donald Trump, Melania Trump, Baron Trump, Jared Kushner, Ivanka Trump, Donald Trump Jr. i Eric TrumpRodzina Trumpów po mszy żałobnej w intencji Ivany Trump, pierwszej żony Donalda. Na zdjęciu od lwej: Donald Trump, Melania Trump, Baron Trump, Jared Kushner, Ivanka Trump, Donald Trump Jr. i Eric Trump Fot. Julia Nikhinson / AP Photo

Barron nie ma konta w mediach społecznościowych, ale w kuluarach plotkuje się, że jest ponadprzeciętnie inteligentny. Swego czasu Donald Trump żartował, że jego syn jest geniuszem komputerowym i bez problemu potrafi włamać się do jego komputera. 

Rodzina Trumpów w w drodze do WaszyngtonuRodzina Trumpów w w drodze do Waszyngtonu East News

Więcej zdjęć Barrona Trumpa znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.