Danuta Martyniuk niknie w oczach! Ma jeszcze lepszą figurę niż ostatnio

Odmieniony wizerunek Danuty Martyniuk od kilku tygodni zachwyca mnóstwo Polek. Nic dziwnego. Żona króla disco polo nie zamierza rezygnować i kontynuuje swoją przemianę.

Danuta Martyniuk była swego czasu naczelną bohaterką serwisów internetowych. Wszystko przez skandale, jakich bohaterem był jej syn Daniel. Celebrytka jak lwica broniła pierworodnego, walcząc o jego dobre imię i nie pozwalając, by był obrażany między innymi przez matkę swojego dziecka. Na szczęście, Daniel nieco spokorniał i nie wzbudza kontrowersji, przynajmniej mediom nic na ten temat nie wiadomo. Cała rodzina Martyniuków usunęła się nieco w cień, ale pojedyncze zdjęcia Danuty robią w sieci furorę. Wszystko za sprawą jej metamorfozy.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z Gogglebox pokazała nagranie z zaręczyn. "Artur jak Zenek Martyniuk"

Danuta Martyniuk na zdjęciach z Moniką Chwajoł. Internautki pieją z zachwytu

Danuta Martyniuk przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć. Jakiś czas temu natomiast bawiła się na weselu znajomych. Mimo że jej stylizacja nie powalała na kolana, sylwetka już tak. Teraz jest podobnie. Do sieci trafiły zdjęcia, które opublikowała znana z show "Królowe Życia" Monika Chwajoł. Fanka muzyki disco polo zna się z Martyniukami i ostatnio przyjęła zaproszenie do ich posiadłości na Podlasiu.

Danusia, Zenon, dziękuję za zaproszenie. Jestem pod wielkim wrażeniem waszej gościnności - napisała na InstaStories.

Internautki z kolei są pod wrażeniem Danuty Martyniuk. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z Białowieży.

 

Internauci pisali:

Pięknie i cudowne kobietki!
Pani Danuta taka chudzinka.
Pani Danusia - petarda! Niesamowita metamorfoza.

Kilka miesięcy temu Danuta Martyniuk razem z Zenonem pojawiła się na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2021" i zachwyciła doborem błękitnego garnituru. Więcej jej aktualnych zdjęć w galerii powyżej.

ZOBACZ TEŻDanuta Martyniuk schudła 15 kg. Żona Zenka Martyniuka zdradziła sekret swojej diety. Zrezygnowała z trzech rzeczy

Więcej o: