Danuta Martyniuk podkreśliła talię. W błękitnym garniturze żona Zenka wyglądała kwitnąco

Danuta Martyniuk w eleganckim garniturze pojawiła się na Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2022. W błękicie jej do twarzy. Mąż równie stylowo?

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Żona Zenka Martyniuka lubi wybierać eleganckie stylizacje na ważne okazje. Na Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2022 Danuta Martyniuk pojawiła się w wiosennym zestawie podkreślającym sylwetkę. Pastelowy garnitur połączyła ze złotymi dodatkami.

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej

Anna Mucha i Doda w 2007 rokuMucha miała fryzurę "na garnek", a Urbańska przesadzała z samoopalaczem

Danuta Martyniuk w błękitnej marynarce. Skradła show mężowi

Danuta Martyniuk na czerwony dywan wybrała garnitur w odcieniach błękitu. Do gładkich, eleganckich spodni dobrała dwurzędową marynarkę z delikatnym, kwiatowym printem. Strój wyraźnie podkreślał talię żony Martyniuka. Pod marynarkę kobieta włożyła złotą bluzkę z lejącym się dekoltem, dzięki czemu stylizacja nabrała bardziej wieczorowego charakteru. Przez ramię przewiesiła małą, złotą torebkę.

Jeśli chodzi o buty -  wybrała sprawdzone rozwiązanie, optycznie wydłużające nogi, czyli cieliste szpilki. Zenek pojawił się w garniturze z błyszczącą marynarką.

Danuta i Zenon Martyniukowie. Jak to się zaczęło?

Danuta Martyniuk jest żoną artysty disco polo od 1989 roku.

Jesteśmy ludźmi starszej daty. Rzeczy wolimy naprawiać, a nie wyrzucać, a tak przecież robi wielu ludzi w dzisiejszych czasach. Myślę, że to jeden z elementów, który utrzymuje nas tak długo razem. Przed ślubem spotykaliśmy się przez dwa lata, podjęliśmy decyzję, że wspólnie pragniemy iść przez życie jako małżeństwo. Mam nadzieję, że tak pozostanie dalej, aż do śmierci - mówił w lutym muzyk, pytany o kryzys w małżeństwie. 

Wygląda na to, że nie ma mowy o kryzysie - podczas gali uwagę zwracały nie tylko ich stylizacje, ale także szczere uśmiechy na twarzach.

Danuta i Zenek MartyniukDanuta Martyniuk 20 lat temu wystąpiła w teledysku męża. Trudno uwierzyć, że to ona

Zdjęcia stylizacji Danuty Martyniuk znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: