Danuta Martyniuk schudła 15 kg. Żona Zenka Martyniuka zdradziła sekret swojej diety. Zrezygnowała z trzech rzeczy

Danuta Martyniuk podczas gali Osobowości i Sukcesy Roku 2022 zaskoczyła wszystkich odmienioną sylwetką. Żona piosenkarza disco polo zdradziła w "Pytaniu na śniadanie", jak udało jej się zrzucić 15 kilogramów.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Zenek o relacjach rodzinnych: "Wszystko się poukładało. Każda rodzina ma gorsze momenty"

Danuta Martyniuk od ponad 30 lat jest żoną "króla polskiego disco polo". Żona Zenka nie ukrywa swojego zamiłowania do mody i zakupów w luksusowych butikach. Niejednokrotnie zdarzało się jednak, że internauci nie zwracali uwagi na jej drogie kreacje, a kilka nadprogramowych kilogramów. Niepochlebne komentarze sprawiły, że postanowiła zadbać o sylwetkę.

Jennie Garth, Mellisa Joan Heart, Pamela AndersonAktorki z produkcji sprzed lat. Serialowa Sabrina nie zagrała znaczącej roli

Danuta Martyniuk chwali się metamorfozą. Zenek jest zachwycony przemianą żony

Danuta Martyniuk gościła ostatnio kamery "Pytania na śniadanie" w swoim domu w Białymstoku. Kobieta postanowiła przy okazji pochwalić się metamorfozą. Żona piosenkarza disco polo przyznała, że udało jej się zrzucić 15 kilogramów i wyznała, że zmotywowały ją komentarze internautów.

Komentarze były bardzo niepochlebne na mój temat..., że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało - mówiła.

Danuta Martyniuk opowiedziała też o swojej nowej diecie. Okazuje się, że musiała zrezygnować ze słodyczy i jasnego pieczywa.

Ograniczyłam jedzenie (...), odstawiłam ziemniaki, pieczywo tylko ciemne, a przede wszystkim słodycze. Ja potrafiłam zjeść naprawdę masę słodyczy. Ciasta, czekolady... to było u mnie na porządku dziennym, że pochłaniałam to po prostu - wyjawiła.

Joanna Opozda; Antoni KrólikowskiOpozda chce jednak udowodnić winę Królikowskiego? "Nie poczuwa się do roli ojca"

Żona Zenona Martyniuka nie zapomina także o aktywności fizycznej.

Przypomniałam sobie kiedyś, jak dojeżdżałam do pracy z Bielska Podlaskiego (...), to ja potrafiłam zrobić jeszcze kilka ćwiczeń w domu i miałam czas na to (...) Także postawiłam na takie ćwiczenia z internetu, na brzuch - tłmaczyła.

Ukochana piosenkarza disco polo zdradziła też, jak na metamorfozę zareagował jej mąż.

Mówi, że super, że schudłam, że dobrze wyglądam - powiedziała.

Nowe zdjęcia Danuty Martyniuk znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: