Olga Kalicka w sukni ślubnej, a obok niej przystojny mężczyzna i grupa przyjaciół. O co chodzi?!

Olga Kalicka pochwaliła się na Instagramie ślubnymi zdjęciami. Niespodziewanie wyszła za mąż?

W 2021 roku Olga Kalicka rozstała się z Cezarym Nowakiem. W opublikowanym oświadczeniu aktorka napisała, że choć razem z narzeczonym bardzo starali się, aby ich związek był szczęśliwy, to jednak łączące ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Od tego momentu gwiazda serialu "Rodzinka.pl" nie chwaliła się, że w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. Tymczasem na instagramowym profilu pokazała zdjęcia ze ślubu. Coś się jednak zmieniło? 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek, Demi Moore, Bruce Willis"Zostańmy przyjaciółmi". Znane pary, które po rozstaniu mają doskonałe relacje

Zobacz wideo Jak Olga Kalicka odnajduje się w macierzyństwie? Wyśle syna do dwujęzycznego przedszkola

Olga Kalicka wrzuciła do sieci zdjęcie prosto ze ślubnej ceremonii

Olga Kalicka jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i regularnie dzieli się z fanami ciekawostkami z życia zawodowego i prywatnego. Gdy na Instagramie opublikowała serię zdjęć ze ślubu, fani aktorki pospieszyli z gratulacjami. Ubrana w białą suknię i wianek Kalicka pozuje u boku przystojnego mężczyzny. 

Za jakie grzechy, dobry Boże… - czytamy w opisie do zdjęć. 

W komentarzach pod postem posypały się gratulacje i komplementy dotyczące wyglądu aktorki.

Gratulacje na nowej drodze życia.
Przepięknie wyglądasz.
 

Niektóre osoby słusznie jednak zauważyły, że wcale nie chodzi o prawdziwy ślub. Kalicka po prostu podzieliła się zdjęciami z najnowszego projektu zawodowego w Teatrze Kwadrat. To sztuka zrealizowana na podstawie francuskiej komedii z 2014 roku, "Za jakie grzechy dobry Boże".

Wiedziałam, że kiedyś doczekam tego momentu - zażartowała jedna z internautek.
Już nie mogę się doczekać! Bilety kupione.
Fajne małżeństwo by z was było. 

Premiera spektaklu z udziałem Olgi Kalickiej odbędzie się pod koniec lipca. Więcej zdjęć aktorki możecie zobaczyć w galerii u góry strony.  

Olga Kalicka, Jessica MercedesKalicka zachwyca w dziewczęcej mini, ale to buty Kaczorowskiej kradną show

Więcej o: